Новини, оголошення Машівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Як отримати допуск на право здійснення робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням, застосуванням засобів захисту рослин та їх торгівлею

Кожного року з початком весняно – польових робіт у господарствах області розпочинається комплекс агротехнічних заходів. Один із агроприйомів – роботи пов’язані із застосуванням пестицидів і агрохімікатів.

11:08 18.01.2023

Інформація про діяльність Полтавського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області за 2022 рік

05 лютого 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про пробацію», який розроблений з урахуванням європейських стандартів пробації. Згідно даного закону пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

14:05 17.01.2023

Мишоподібні гризуни – загроза посівам озимих культур та багаторічних трав

Після зниження температури повітря відбувається активна міграція гризунів у посіви озимих культур та багаторічних трав, де за високої щільності колоній вони можуть завдати значних пошкоджень.

11:02 16.01.2023

До уваги тих, хто шукає роботу!

ПВФ "МВТ" терміново потрібна: - ШВАЧКА (Пошиття спеціального одягу та форменного одягу на замовлення.) Місце проведення робіт м.Полтава.

10:06 16.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ, ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з підготовкою і внесенням на розгляд виконавчого комітету та селищної ради питання щодо перейменування вулиць на території Машівської селищної територіальної громади, відповідно до пп.1, 20 п.4, ст.42, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та на виконання звернення від КБУ «Обласний контактний центр» Полтавської обласної ради, щодо перейменування вулиць на території Машівської селищної ради Полтавського району Полтавської області.

10:33 03.01.2023

Фонд соціального страхування України  передає функції соціального страхування до Пенсійного фонду

Фонд соціального страхування України передає функції соціального страхування до Пенсійного фонду

Функції та завдання Фонду соціального страхування України за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку передаються Пенсійному фонду України.

09:04 03.01.2023

Автоматичне продовження  соціальних виплат  з 1 січня 2023 року!

Автоматичне продовження соціальних виплат з 1 січня 2023 року!

За ініціативи Мінсоцполітики 27 грудня  2022  року Урядом прийнято постанову “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 і від 7 березня 2022 р. № 214”, якою забезпечено продовження нарахування та виплати соціальних допомог  в автоматичному режимі.

10:19 02.01.2023

Привітання селищного голови Сергія СИДОРЕНКА з Новим роком

Шановні жителі громади! Дорогі земляки! Рік, що закінчується, був неймовірно важким для кожного з нас, для нашої громади та й для всієї України. Наші захисники, ціною свого життя, продовжують боронити цілісність та Незалежність нашої держави.

08:00 31.12.2022

Інформація про отримання висновку з оцінки впливу на довкілля

АТ «Укргазвидобування» інформує про те, що Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України видано Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Отримання бланку спеціального дозволу на розширення меж спеціального дозволу від 20.06.2001 №2493 на користування надрами з метою видобування вуглеводнів Розумівського родовища, розташованого на території Полтавського району Полтавської області та Красноградського району Харківської області України» №21/01-20228249891/1 від 23.12.2022 р. та Звіт про громадське обговорення №21/01-20228249891/2 від 12.12.2022 р.

10:34 27.12.2022