Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Повідомлення про оприлюднення проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту «Стратегія розвитку Машівської селищної територіальної громади до 2027 року»

Дата: 07.11.2023 09:26
Кількість переглядів: 76

Повідомлення про оприлюднення проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту «Стратегія розвитку Машівської селищної територіальної громади до 2027 року»

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Вид документу державного планування – Стратегія розвитку Машівськї селищної територіальної громади до 2027 року (далі – Стратегія) та є документом державного планування місцевого рівня.

Головними цілями Стратегії є: створення умов для економічного зростання та вдосконалення механізмів управління розвитком територіальної громади на засадах ефективності, відкритості та прозорості, посилення інвестиційної та інноваційної активності, забезпечення належного функціонування інженерно-транспортної та комунальної інфраструктури, проведення цілеспрямованої містобудівної політики, дотримання високих екологічних стандартів та, в результаті цього, підвищення конкурентоспроможності, доступності широкого спектра соціальних послуг, забезпечення гідних умов життя та загального підвищення добробуту населення, забезпечення екологічної безпеки на території громади. Суть Стратегії полягає в обов’язковій узгодженості економічного, екологічного та людського розвитку за умов, коли якість та безпека життя людей від покоління до покоління не зменшується, не погіршується стан довкілля та забезпечується соціально-економічний прогрес.

Стратегія розвитку Машівськї селищної територіальної громади до 2027 року узгоджується зі Стратегією розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки, оскільки є її складовою.

2) орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Машівська селищна рада (39400, Полтавська обл., Полтавський р-н, смт. Машівка, вул. Незалежності, 113).

3) передбачувану процедуру громадського обговорення, у тому числі:

а) дату початку та строки здійснення процедури

Строк громадського обговорення - 30 днів з дня оприлюднення повідомлення. Громадське обговорення починається з 07 листопада 2023 року і триває до 06 грудня 2023 року включно.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Не проводяться.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі, пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Відділ економічного розвитку та організаційної роботи Виконавчого комітету Машівської селищної ради. Ознайомитись з проєктом Стратегії розвитку Машівської селищної територіальної громади на період до 2027 року можна в приміщенні виконавчого комітету Машівської селищної ради за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, смт. Машівка, вул. Незалежності, 113, тел. (099) 533-48-79 та на офіційному вебсайті Машівської селищної ради  https://mashivka-rada.gov.ua (вкладка Стратегія розвитку)

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Відділ економічного розвитку та організаційної роботи Виконавчого комітету Машівської селищної ради. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: Полтавський р-н, смт. Машівка, вул. Незалежності, 113, інформація за тел. (099) 533-48-79.

Електронна адреса: economy@mashotg.gov.ua

Зауваження і пропозиції приймаються у термін з 07.11.2023 року по 06.12.2023 року включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування;

Адмінприміщення виконавчого комітету Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка, вул. Незалежності, 113.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь