Новини, оголошення Машівської селищної ради

Свято Останнього дзвоника - 2023

31 травня 2023 року в закладах загальної середньої освіти Машівської селищної територіальної громади було проведено свято Останнього дзвоника - 2023.

14:02 31.05.2023

Шановні жителі громади!

У зв’язку із закриттям Машівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану, при виконавчому комітеті Машівської селищної ради створено посаду адміністратора з питань державної реєстрації актів цивільного стану.

16:42 30.05.2023

У Базилівщинському старостаті встановлено модульне наземне укриття

Для закладу загальної середньої освіти Базилівщинської гімназії Машівської селищної ради, за кошти місцевого бюджету, придбано та встановлено модульне наземне укриття, так як власного вбудованого укриття навчальний заклад не має.

09:28 30.05.2023

Автопідйомник для Машівського ЖКГ

Нещодавно, для Машівського ЖКГ, за кошти місцевого бюджету придбано автопідйомник гідравлічний на шасі IVECO Daily. Технічний засіб призначений для підйому робітників з інструментами та матеріалами на висоту до 21 метрів з метою виконання будівельних, монтажних, ремонтних та інших видів робіт.

08:44 25.05.2023

Повідомлення про початок процедури проведення громадського обговорення

Повідомлення про початок процедури проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок: площею 4,1563 га (кадастровий номер 5323086600:00:001:0981) та 0,6127 га (кадастровий номер 5323086600:00:001:0225), які знаходяться за адресою: вул. Паркова, 90а, с.Селещина, Полтавська область з метою реалізації інвестиційного проекту по реконструкції господарських будівель та споруд складу нафтопродуктів»

08:58 24.05.2023

Мінна безпека населення

Мінреінтеграції спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні», підготовлено 39 відеороликів з інформування населення про ризики, пов'язані з вибухонебезпечними предметами.

16:10 22.05.2023

До уваги представників аграрного сектору

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО  продовжує приймати заявки на отримання співфінансування для розвитку елеваторних потужностей, в рамках проекту «Підтримка ММСП зернового напрямку в збільшенні потужностей зберігання та сушки зерна»:

11:19 22.05.2023

День цивільного захисту

19 травня в ОЗЗСО Машівському ліцеї було проведено День цивільного захисту із залученням працівників 5-ої ДПРП 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Полтавській області; представника 5 відділу Полтавського ТЦК та СП Приходька І. К.; представника КМС Машівської лікарні лікаря Сліченка С. П. Учні та колектив ліцею удосконалювали свої навички щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

11:35 20.05.2023

До уваги!

Відповідальним за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу у Машівській селищній територіальній громаді визначено начальника відділу економічного розвитку та організаційної роботи виконавчого комітету селищної ради Жилін Наталію Вікторівну. Контакти відповідальної особи –– (05364) 91007.

11:02 19.05.2023