A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення тридцятої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 8 серпня 2023 року

Поіменне голосування

 1. Про інформацію Решетилівської окружної прокуратури Полтавської області.
 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року  (додаток)
 3. Про ініціацію проведення громадського обговорення проекту рішення про ліквідацію Закладу загальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради
 4. Про ініціацію проведення громадського обговорення проекту рішення про реорганізацію Закладу загальної середньої освіти Дмитрівський ліцей Машівської селищної ради
 5. Про ініціацію проведення громадського обговорення проекту рішення про ліквідацію Закладу загальної середньої освіти Абрамівська гімназія Машівської селищної ради
 6. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів.
 7. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Благоустрій території ліцею: будівництво спортивного майданчика з вуличними тренажерами в опорному закладі загальної середньої освіти Селещинський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області за адресою: вул. Миру, 49, с. Селещина, Полтавського району, Полтавської області»
 8. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту: «Капітальний ремонт покриття внутрішньоквартальних проходів та проїздів по вулиці Молодіжна поруч з будинками № 2 та № 4 у с. Селещина Полтавського району Полтавської області»
 9. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту: «Капітальний ремонт рентгенкабінету та фотолабораторії будівлі КНП «Машівська лікарня» за адресою: вул. Незалежності, 112-В, смт Машівка, Полтавського району, Полтавської області.
 10. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Машівської селищної територіальної громади Полтавського району на 2023-2027 роки.
 11. Про викладення в новій редакції Положення про цільовий фонд Машівської селищної ради (додаток)
 12. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2023 рік
 13. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік (додатки: №1, №2, №3, №4, №5, №6.) 
 14. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2023 рік
 15. Про включення об’єкта права комунальної власності до переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації.
 16. Про затвердження переліку другого типу об’єктів оренди Машівської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону в новій редакції.
 17. Про надання дозволу виконавчому комітету Машівської селищної ради внести зміни до Договору № 41 від 07.07.2023 року оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Машівської селищної ради
 18. Про надання дозволу на списання морально застарілої та зношеної літератури бібліотечних закладів громади.
 19. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 20. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
 21. Про затвердження «Детальний план території земельних ділянок: площею 4,1563 га (кадастровий номер 5323086600:00:001:0981) та 0,6127 га (кадастровий номер 5323086600:00:001:0225), які знаходяться за адресою: вул. Паркова 90 а, с. Селещина, Полтавська область».
 22. Про затвердження «Генерального плану смт Машівка Полтавського району Полтавської області».

Земельні питання

Машівська селищна рада

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Кірілова Т.М.,Кірілов Є.С.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пастушенко А.П.
 3. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Хілобок С.Л.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельну ділянку АТ «Державний ощадний банк України». (гараж №9).
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельну ділянку АТ «Державний ощадний банк України». (гараж №11).
 6. Про внесення змін в додаток №1 рішення 6 позачергової сесії восьмого скликання від 06.04.2021 року «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» .
 7. Про скасування рішення сесії Машівської селищної ради.

Абрамівський старостинський округ.

 1. Про надання дозволу  на  розроблення проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки для  ведення   городництва  гр.Кудухову Г.Г.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Машівському житлово-комунальному господарству для розміщення та експлуатації основних, підсобних і  допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

Кошманівський старостинський округ

 1. Про внесення змін до рішення 23 позачергової сесії селищної ради восьмого скликання Машівської селищної ради від 30.11.2022 року № 13/23-VIII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів села Кошманівка».
 2. Про внесення змін до рішення 23 позачергової сесії селищної ради восьмого скликання Машівської селищної ради від 30.11.2022 року №14/23-VIII  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів села Богданівка».
 3. Про внесення змін до рішення 23 позачергової сесії селищної ради восьмого скликання Машівської селищної ради від 30.11.2022 року №15/23-VIII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів села Миронівка».
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка розташована в селі  Миронівка з  кадастровим  номером  5323082200:00:006:0308.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка розташована в селі  Миронівка з кадастровим  номером  5323082200:00:006:0309.
 6. Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка розташована в селі Миронівка з кадастровим номером   5323082200:00:006:0310.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель рекреаційного призначення загального користування відведенні під місця поховання (кладовище) яка розташована в селі Кошманівка.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель рекреаційного призначення загального користування відведенні під місця поховання (кладовище) яка розташована в селі Богданівка.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель рекреаційного призначення загального користування відведенні під місця поховання (кладовище) яка розташована в селі Миронівка.
 10. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки .
 11. Про внесення змін до договору оренди землі земельної ділянки з кадастровим номером 5323082201:01:001:0890 укладеного з гр. Гилюн Н. В.

Селещинський  старостинський округ.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення із земель для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій на землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01), яка розташована на території Машівської селищної ради.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01), яка розташована с. Селещина, вул. Остапенка Машівської селищної ради та прийняття її у комунальну власність Машівської селищної ради.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок(окремої ділянки),  за межами населених пунктів на території Машівської селищної ради Селещинського старостинського округу Полтавського району Полтавської області та прийняття її у комунальну власність Машівської селищної ради.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Іваняков В.В., гр.Шмиголь С.В.

Новотагамлицький  старостинський округ.

 1. Про припинення дії договору оренди землі укладеного Новотагамлицькою сільською радою з Марченко В.О.
 2. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки.
 3. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки.
 4. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва та передачу даної земельної ділянки в оренду гр. Кривошеї Т.В.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва та передачу даної земельної ділянки в оренду гр. Кривошею О.Г.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва та передачу даної земельної ділянки в оренду гр. Шаповалу Р.В.
 8. Про надання дозволу  на  розроблення проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної   ділянки для  ведення городництва  гр. Гуленку В.В.
 9. Про внесення змін в рішення 23 позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 30.11.2022 року № 17/23-VIII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Новий Тагамлик Машівської селищної територіальної громади, Полтавського району Полтавської області».
 10. Про внесення змін в рішення 23 позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 30.11.2022 року № 18/23-VIII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Огуївка Машівської селищної територіальної громади,  Полтавського району Полтавської області».
 11. Про внесення змін в рішення 23 позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 30.11.2022 року № 19/23-VIII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Козельщина Машівської селищної територіальної громади, Полтавського району Полтавської області».
 12. Про внесення змін в рішення 23 позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 30.11.2022 року № 20/23-VIII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Вільне Машівської селищної територіальної громади, Полтавського району Полтавської області».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь