Новини, оголошення Машівської селищної ради

Розроблення містобудівної документації

Машівська селищна рада має намір розробити містобудівну документацію «Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області»

08:49 05.05.2023

На виконання п.3.1 рішення двадцять сьомої позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 18 квітня 2023 року №24/27-VIII відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради оголошує відбір на визначення розробника проекту містобудівної документації та топографо-геодезичної основи «Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області».

08:53 20.04.2023

Перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Машівської територіальної громади

У зв’язку з численними воєнними злочинами російських військових, здійснених в ході нинішнього етапу російсько-української війни, в українському суспільстві справедливо загострилося сприйняття монументів та об’єктів топоніміки, які стосуються російської історії та культури. В Україні значно активізувалася дискусія щодо того, чи місце таким об’єктам в вітчизняному культурному просторі, активно поширюються ініціативи щодо їхнього усунення з публічного простору українських міст і сіл.

15:07 19.04.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Машівська селищна рада Полтавської області оголошує конкурс  з відбору суб’єкта оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки об’єкта нерухомого майна, який знаходиться на території Машівської селищної територіальної громади.

13:02 19.04.2023

Як захиститися від кліщів

Сезон кліщів розпочато: піки активності щороку припадають на квітень-травень та серпень-вересень. Із настанням тепла, при перебуванні населення в  парках, садах, лісах, скверах тощо  існує небезпека ураження кліщами, укуси яких не лише неприємні, але й небезпечні щодо передачі таких інфекційних захворювань, як хвороба Лайма (кліщовий системний бореліоз),  кліщовий вірусний енцефаліт та марсельська гарячка.

09:05 10.04.2023

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екології оцінки про проєкту «Генеральний план смт. Машівка Полтавського району Полтавської області»

На виконання вимог ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Генеральний план смт Машівка Полтавського району Полтавської області».

13:56 07.04.2023

Як уникнути харчового отруєння в умовах воєнного стану

У зв’язку з військовою агресією РФ, значно збільшилась міграція населення. Війна застала людей зненацька. Значна кількість людей  тимчасово переселилась  на територію Полтавської області або прямує в інші країни. Причинами виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь можуть бути нестандартні умови, в яких опинилося населення: перебування тривалий час в транспорті, очікуванні на вокзалах та на кордонах, в результаті чого відсутні умови для зберігання продуктів та миття рук.

15:34 29.03.2023

Проводиться опитування підприємців громади!

В області розпочата робота по внесенню змін до Стратегії розвитку Полтавської області на період 2021 ̶ 2027 роки та до регіональної програми підтримки підприємництва. З метою вивчення потреб підприємців та напрацювання пропозицій для внесення змін до зазначених програм, Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій обласної військової адміністрації проводиться опитування підприємців Полтавщини.

13:31 28.03.2023

Навчання для представників бізнесу громади !

У рамках впровадження грантового проекту „Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу" буде проведено навчання представників малого та середнього бізнесу Полтавщини за програмою «Розширення підприємницької діяльності та розвиток експортного потенціалу МСП».

15:39 07.03.2023

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

10:13 06.03.2023