Новини, оголошення Машівської селищної ради

Ремонт водогону у Дмитрівському старостаті

Минулого року, за кошти місцевого бюджету, придбано колісний одноковшовий фронтальний міні-навантажувач Bobcat S650 з вилами, ковшем, відвалом та траншеєкопачем. Дана спецтехніка придбана з метою економії бюджетних коштів, які витрачалися на оплату послуг підрядників. Машина дуже маневрена і поворотка, що забезпечує безперебійну роботу, навіть, в умовах обмеженого простору. Наразі, за допомогою міні-навантажувача, ведуться роботи по заміні водогону у Дмитрівському старостинському окрузі. Труби та комплектуючі матеріали придбано за кошти місцевого бюджету, згідно програми «Питна вода». Роботи проводяться працівниками Машівського ЖКГ.

10:50 10.05.2023

Ремонт доріг громади

Розпочато роботи по проведенню поточного ремонту щебеневих доріг громади. Наразі, закінчені роботи по Новотагамлицькому старостинському округу. Відремонтовано дороги по селах Вільне та Огуївка. Роботи проводилися ТОВ «ДРСУ Полтава».

11:01 08.05.2023

День пам’яті та примирення

08 травня 2023 року відбулося покладання квітів до меморіального знаку з нагоди Дня пам’яті та примирення й 78 – річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. . В цей день кожен з нас повинен висловити слова глибокої вдячності ветеранам Другої світової війни та вшанувати їхній героїчний подвиг. Пам’ятаймо про цей безсмертний приклад самопожертви та відваги!

10:13 08.05.2023

Шановні мешканці громади!

В рамках розробки Стратегії розвитку Машівської селищної територіальної громади на період до 2027 року просимо жителів нашої громади взяти участь у анкетуванні, це допоможе визначити проблеми нашої громади та спланувати розвиток різних сфер життєдіяльності громади, зокрема земельно-майнових питань.

08:43 08.05.2023

Приємна подія в Кошманівському старостаті

Для потреб громади, за кошти місцевого бюджету, селищною радою придбано трактор MAXINDRA 8000 4WD з навісним обладнанням у комплекті (косарка роторна, гідравлічний відвал для снігу). Дана техніка, безпосередньо, буде використовуватися у Кошманівському старостинському окрузі. Не сумніваємося, що трактор стане надійним помічником працівникам з благоустрою, що дасть можливість підтримувати населені пункти старостату у належному стані.

14:35 05.05.2023

Машівської ДПІ інформує

Інформація про проведену роботу Машівської ДПІ за січень-квітень 2023 року.   Однією із основних функцій податкової служби є сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг.

12:18 05.05.2023

Розроблення містобудівної документації

Машівська селищна рада має намір розробити містобудівну документацію «Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області»

08:49 05.05.2023

На виконання п.3.1 рішення двадцять сьомої позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 18 квітня 2023 року №24/27-VIII відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради оголошує відбір на визначення розробника проекту містобудівної документації та топографо-геодезичної основи «Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області».

08:53 20.04.2023

Перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Машівської територіальної громади

У зв’язку з численними воєнними злочинами російських військових, здійснених в ході нинішнього етапу російсько-української війни, в українському суспільстві справедливо загострилося сприйняття монументів та об’єктів топоніміки, які стосуються російської історії та культури. В Україні значно активізувалася дискусія щодо того, чи місце таким об’єктам в вітчизняному культурному просторі, активно поширюються ініціативи щодо їхнього усунення з публічного простору українських міст і сіл.

15:07 19.04.2023