ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОВТОРНИЙ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 20.10.2023 11:31

Виконавчий комітет Машівської селищної ради (орган приватизації) оголошує повторний конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки майна.

1. Назва об’єкта: колісний транспортний засіб – легковий автомобіль  ВАЗ-21154, реєстраційний номер ВІ1630НЕ, 2009 року випуску, інвентарний номер – 1015400004.

Місцезнаходження об’єкта:  вул.Незалежності,113, смт.Машівка, Полтавський район, Полтавська область.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою реалізації шляхом проведення електронного аукціону (приватизація).

Балансоутримувач: Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради (код ЄДРПОУ 42586409).

Контакти: відділ економічного розвитку та організаційної роботи  виконавчого комітету Машівської селищної ради, телефон (05364)910 07, електронна адреса: i.litvin@mashotg.gov.ua.

Замовник робіт з оцінки: Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.

Платник робіт з оцінки: Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.

Суб’єкт оціночної діяльності зобов’язаний отримати рецензію і надати її разом із звітом про оцінку майна.

Вартість оцінки повинна включати в себе вартість рецензування.

1. Назва об’єкта: колісний транспортний засіб – легковий автомобіль  ВАЗ-21099, реєстраційний номер ВІ1651НІ, 2002 року випуску, інвентарний номер – 101540004.

Балансоутримувач: Виконавчий комітет Машівської селищної ради (код ЄДРПОУ 04381467).

Замовник робіт з оцінки: Виконавчий комітет Машівської селищної ради.

Платник робіт з оцінки: Виконавчий комітет Машівської селищної ради.

Вартість оцінки повинна включати в себе вартість рецензування.

Звіти про оцінку мають бути прошиті (прошнуровані), пронумеровані, скріплені підписом та печаткою суб’єкта оціночної діяльності - суб’єкта    господарювання, що проводив оцінку.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням 26 позачергової сесії Машівської селищної ради восьмого скликання від 07.03.2023 року № 9/26-VIII (далі – Положення).

Претендентам на участь у конкурсі потрібно: подати до виконавчого комітету Машівської селищної ради Полтавської області конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

конкурсної пропозиції – пропозиції учасника конкурсу щодо вартості робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку їх виконання;

підтвердних документів: заява про участь у конкурсі; документи в яких зазначено правовий статус претендента, склад оцінювачів, які безпосередньо виконуватимуть роботи з оцінки; документи, що підтверджують право на виконання таких робіт.

Інформації про претендента: документів щодо практичного досвіду виконаних робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

Замовник робіт з оцінки: Виконавчий комітет Машівської селищної ради Полтавської області.

Термін виконання робіт:  протягом 5 (п’ять) календарних днів.

Платник робіт з оцінки: Виконавчий комітет Машівської селищної ради Полтавської області..

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю:  ні.

Дата проведення конкурсу: 14 листопада 2023 року о 09:00 за київським часом за адресою: смт. Машівка, вул. Незалежності, 113 (зал засідань).

Конкурсну документацію подавати до виконавчого комітету Машівської селищної ради Полтавської області не пізніше як за 4 (чотири) робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу, за адресою: 39400, Полтавська область, Полтавський район, смт.Машівка, вул.Незалежності, 113.

телефон для довідок: (05364) 9-10-07.