Новини, оголошення Машівської селищної ради

До уваги!

Відповідальним за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу у Машівській селищній територіальній громаді визначено начальника відділу економічного розвитку та організаційної роботи виконавчого комітету селищної ради Жилін Наталію Вікторівну. Контакти відповідальної особи –– (05364) 91007.

11:02 19.05.2023

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку  1.Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту. Містобудівна документація «Детальний план території земельних ділянок: площею 4,1563 га (кадастровий номер 5323086600:00:001:0981) та 0,6127 га (кадастровий номер 5323086600:00:001:0225), які знаходяться за адресою: вулиця Паркова, 90а, с. Селещина, Полтавська область» (далі – ДПТ) розробляється на підставі рішенням двадцять п’ятої сесії селищної ради восьмого скликання Машівської селищної ради Полтавської області № 21/25-VΙΙΙ від 26.01.2023 року.

08:29 19.05.2023

Повідомлення  про початок процедури проведення громадського обговорення

Повідомлення про початок процедури проведення громадського обговорення

Повідомлення про початок процедури проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок: площею 4,1563 га (кадастровий номер 5323086600:00:001:0981) та 0,6127 га (кадастровий номер 5323086600:00:001:0225), які знаходяться за адресою: вул. Паркова, 90а, с.Селещина, Полтавська область з метою реалізації інвестиційного проекту по реконструкції господарських будівель та споруд складу нафтопродуктів»

08:22 19.05.2023

День вишиванки

Щорічно в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Свято не має ніякого політичного підґрунтя, його головна мета - популяризувати українську культуру і традиції, збереження українських національних цінностей.

11:57 18.05.2023

Брали участь у проєкті з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу

Консорціум семи громад Полтавщини у партнерстві з програмою міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП  за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини продовжують реалізовувати проєкт з підтримки та сталого розвитку місцевого малого і середнього бізнесу.

14:29 17.05.2023

АТ «Укргазвидобування» повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», один з об’єктів якої - свердловина №128 Машівського ГКР знаходиться за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, Машівська селищна територіальна громада, повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

16:46 15.05.2023

Благодійні концертні програми з нагоди Дня матері

За всі роки незалежності, в час війни, горя і болю, кожен українець святкує цей день з особливими відчуттями. Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти.

08:21 14.05.2023