ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ МАЙНА

Дата: 20.10.2023 10:21

19 жовтня 2023 р. о 09:00 годині в приміщенні виконавчого комітету Машівської селищної ради Полтавської області відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Машівської селищної ради –  колісний транспортний засіб – легковий автомобіль  ВАЗ-21154, реєстраційний номер ВІ1630НЕ, 2009 року випуску, інвентарний номер – 1015400004, колісний транспортний засіб – легковий автомобіль  ВАЗ-21099, реєстраційний номер ВІ1651НІ, 2002 року випуску, інвентарний номер – 101540004.

Комісія вирішила:

1. Визнати конкурс таким, що не відбувся, у зв’язку з тим, що на участь у конкурсі не надійшло жодної заяви.
  2. Провести повторний конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Машівської селищної ради: