Машівське житлово-комунальне господарство

39400 Полтавська область Машівський район селище міського типу Машівка вулиця Незалежності, 122

Адміністрація Машівського житлово-комунального господарства

посада ПІБ телефон

Кулак Леонід Степанович

(05364)91946
Головний бухгалтер

Алексашова Валентина Миколаївна

(05364) 91946

Основні види діяльності

• виконання функцій Замовника та Виконавця житлово-комунальних послуг.
  • укладення договорів на обслуговування житлово-комунальними послугами споживачів з виконавцями послуг, контроль за якістю послуг і виконання умов договорів.
  • забезпечення експлуатації житлових будинків і споруд та об'єктів благоустрою, розташованих на прибуткових територіях, згідно з умовами укладених договорів, стандартами, нормами, нормативами і правилами.
  • здійснення технічного контролю за станом житлового фонду та інженерного забезпечення.
  • управління, методичне керівництво і контроль за:
  • своєчасним проведенням та якістю чергових та позачергових оглядів житлових будинків;
  • своєчасним відбором житлових будинків, які потребують поточного і капітального ремонту;
  • забезпечення безперебійної роботи інженерного обладнання житлових будинків шляхом проведення профілактичного обслуговування, виконання планово-попереджувальних поточних ремонтів, своєчасного усунення наслідків аварійних ситуацій;
  • забезпечення належного санітарного стану сходових кліток , прибудинкових територій, вивезення побутового сміття;
  • прийняттям заходів по збільшенню мобілізації коштів , які надходять від квартиронаймачів , власників квартир , орендарів та ін.
  • організація проведення капітального ремонту житлового фонду , контроль за виконанням ремонтно-будівельних робіт.
  • здійснення контролю за станом житлових будинків , які зазнають впливу небезпечних природних та техногенних явищ і процесів, забезпечення надійності і безпеки проживання в них.
  • співробітництво з органами самоорганізації населення, сприяння створенню будинкових комітетів.
  • житлово-комунальні послуги;
  • ритуальні послуги;
  • ремонтно-будівельні послуги;
  • транспортно-експедиційні послуги;
  • оптова та роздрібна торгівля поза магазинами;
  • виробництво, переробка та реалізація с/г продукції;
  • посередницькі послуги при купівлі-продажу продукції товарів народного споживання;
  • зовнішня торгівля;
  • перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом  підприємства;
  • посередницькі послуги при купівлі-продажу і здаванні в найм (в оренду) продукції виробничо-технічного призначення;
  • ремонт і технічне обслуговування легкових автомобілів та інших транспортних засобів за населення.
  • збирання та знищення інших відходів;
  • збирання та знищення будівель, земельні роботи;
  • монтаж систем опалення , вентиляції та кондиціонування повітря;
  • обслуговування, прибирання та ремонт доріг, узбіч, та тротуарів, встановлення та догляд за дорожніми знаками;
  • утримання, обслуговування та ремонт вуличного освітлення;
  • власне вивезення сміття, виявлення та ліквідація стихійних сміттєзвалище;
  • відлов бродячих та бездомних тварин;
  • збір,очищення та постачання води;
  • каналізація, відведення і очищення стічних вод.

Машівське житлово-комунальне господарство інформує