Новини, оголошення Машівської селищної ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

11:45 19.04.2024

Проєкт «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади»

У межах проєкту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади», який реалізує Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) проводиться робота по забезпеченню домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів.

14:20 17.04.2024

Запрошуємо до лав штурмової бригади "Лють"

«Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Основні завдання — відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

09:36 17.04.2024

До уваги платників плати за землю!

Відповідно до статті 269 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)  платниками плати за землю є  власники земельних ділянок, земельних часток (паїв),  землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування та платники орендної плати – землекористувачі (орендарі) земельних ділянок державної та комунальної власності на умовах оренди.

08:48 17.04.2024

Закінчується кампанія декларування доходів громадян

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що останній день подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік (далі – декларація) платниками податків, які відповідно до норм Податкового кодексу України  (далі – Кодекс) зобов’язані її подати, – 30 квітня 2024 року.

08:46 16.04.2024

Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн.

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

07:59 16.04.2024

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та  звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документаціїВнесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка,  Латишівка, Сухоносівка Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області”.

13:16 15.04.2024

Щодо повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань і пені

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань і пені здійснюється відповідно положень наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2019 № 60 «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної податкової служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення (перерахування) платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені» (із змінами та доповненнями).

09:13 10.04.2024

В Україні працює мобільний застосунок для жінок, які постраждали від домашнього насильства

Представництво UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні нагадує про важливий сервіс.  Щороку близько 1 млн осіб в Україні страждає від домашнього насильства. Воно буває різним, але в жодному вигляді не має права на існування.

07:52 10.04.2024