Відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Машівської селищної ради

Посада

П.І.П

телефон

Ст.спеціаліст, реєстратор

Пасічник Тетяна Миколаївна

(05364) 9-10-65

Спеціаліст, реєстратор

Нестерець Ольга Вячеславівна

(05364) 9-10-65

Графік роботи

Понеділок - Четвер з 8-00 до 17-00

П'ятниця з 8-00 до 16-00

Обідня перерва з 12-00 до 13-00

Оскільки з першого січня 2019 року набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», яким встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1921 гривні на місяць, відповідно змінюється й розмір адміністративного збору.

Адміністративний збір за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання осіб залишається незмінним згідно з пунктом 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України» від 06.12.2016р. №1774-VIII.

АДМІНІСТРАТИВНИЙ  ЗБІР

ЗА РЕЄСТРАЦІЮ / ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ГРОМАДЯН

Мінімальна заробітна плата 1600 грн.*

Найменування послуги

Розмір сплати

Реєстрація місця проживання:

- у разі звернення особи протягом 30 календарних днів  після зняття  з реєстрації місця проживання  та прибуття до нового місця  проживання;

- у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»,  п.4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України» від 06.12.2016р. №1774-VIII.

40,80

Реєстрація місця проживання малолітньої дитини

13,60

Зняття з реєстрації місця проживання

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» п.4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України» від 06.12.2016р. №1774-VIII.

0,0085% мінімальної заробітної плати

13,60

* п.4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України» від 06.12.2016р. №1774-VIII : «Установити, що мінімальна заробітна плата після набрання чинності цим Законом не застосовується для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг. До внесення змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів України щодо незастосування мінімальної заробітної плати для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг вона застосовується у розмірі 1600 гривень».