Новини, оголошення.

30.08.2021 р.

ОБГРУНТУВАННЯ

застосування переговорної процедури

1. Найменування замовника*: Відділ  культури та мистецтв Машівської селищної ради

2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника*: 44205551

3. Місцезнаходження замовника*: вул. Незалежності, 109, смт Машівка, Полтавська область, 39400

3-1. Вид предмета закупівлі: Товар

4. Конкретна назва предмета закупівлі: теплова енергія

5. Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі (за наявності) :

згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

6. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 120,25 Гкал

7. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 39400, Україна, Полтавська область,смт.Машівка, вул. Незалежності, 109

8. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31.12.2021 р.

8-1. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків.

8-2. Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевих бюджетів

9. Найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (для фізичної особи) учасника (учасників), з яким (якими) проведено переговори: ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

10. Код згідно з ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків учасника (учасників), з яким (якими) проведено переговори: 03338030

11. Місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи) учасника (учасників), з яким (якими) проведено переговори, телефон: 36008, м. Полтава, вул. Комарова, буд.2 А,  2(0532) 67-88-67

12. Ціна пропозиції: 305981,23 грн. (триста п’ять тисяч дев’ятсот  вісімдесят одна гривень двадцять три копійок) (з ПДВ)

13. Умова застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до частини другої статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі": п.2 ч. 2 ст. 40 ЗУ "Про публічні закупівлі"(відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи)

14. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі (посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі):  враховуючи вартість закупівлі послуги, зазначеної за кодом ДК 021:2015 (CPV 2008) 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція  (теплова енергія)   її необхідно здійснювати у відповідності до вимог Закону України від 25.12.2015 р. № 992-VIII «Про публічні закупівлі», а саме: п.2 ч.2 ст. 40 Закону, Замовник може застосувати переговорну процедуру, зокрема, у разі відсутності конкуренції з технічних причин. Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з відсутністю конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю теплової енергії може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Підтвердженням відсутністю конкуренції на надання вище зазначених послуг є включення підприємства  Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»,  до суб’єкту природних монополій, що підтверджено інформацією, згідно офіційного сайту Антимонопольного комітету України, ЗВЕДЕНОГО ПЕРЕЛІКУ СУБ’ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ станом на 31.08.2020 №192 у реєстрі суб’єктів природних монополій, на період серпня - грудня 2021 року НКРЕКП www.nerc.gov.ua. Враховуючи те, що на території  не має іншого постачальника теплової енергії та гарячої води та приймаючи до уваги документи, що підтверджують відсутність конкуренції, прийнято рішення про застосування переговорної процедури закупівлі. Учасником процедури закупівлі Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго».

Уповноважена особа з публічних закупівель

Черкаська Ю.Ю.