Новини, оголошення Машівської селищної ради

МАШІВСЬКА ДПІ ІНФОРМУЄ !

Машівська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області інформує.  Однією із основних функцій податкової служби є сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг. В період з 01січня по 28 лютого 2023 року до Машівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області для отримання консультацій з питань податкового законодавства та адміністративних послуг звернулося 1180 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян Машівської та Михайлівської територіальних громади та з інших територій України.

14:59 02.03.2023

Безпека в перукарнях і салонах краси

Салони краси та перукарні надають десятки послуг, які повинні бути не тільки високоякісними, але і безпечними для здоров’я. «Салонні процедури» можуть принести не тільки користь, але і шкоду, часто досить серйозну. Салони краси та перукарні потенційно є зоною ризику зараження педикульозом, грибковими захворюваннями шкіри, волосся і нігтів, герпесом, стафілококовими інфекціями, гепатитами В та С і навіть сифілісом та ВІЛ/СНІД.

10:41 27.02.2023

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок: площею 4,1563 га (кадастровий номер 5323086600:00:001:0981) та 0,6127 га (кадастровий номер 5323086600:00:001:0225), які знаходяться за адресою: вулиця Паркова, 90а, с. Селещина, Полтавська область».

15:07 15.02.2023

На Полтавщині стартував набір добровольців в об’єднану штурмову бригаду Національної поліції «Лють»

Про це сьогодні, третього лютого, повідомив начальник ГУНП в Полтавській області Євген Рогачов під час брифінгу за участю начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна та першого заступника командира військової частини 3052 НГУ Ігоря Галяна.

14:05 07.02.2023

Куди роботодавцям подавати повідомлення про виплату коштів за лікарняними?

Щоб зменшити ризик затримок при виплаті працівникам допомог за лікарняними, ще в 2018 році Фонд соціального страхування України впровадив систему оперативного інформування про здійснення виплат.

08:34 27.01.2023

До уваги представників бізнесу Машівської селищної територіальної громади

Машівська  селищна територіальна громада стала  переможцем грантового проєкту «Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього підприємництва», який фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Участь у проєкті стала можливою завдяки співпраці Машівської селищної територіальної громади з Агенцією регіонального розвитку Полтавської області «Офіс Євроінтеграції».

11:14 20.01.2023

Пам’ятка щодо профілактики грипу та ГРВІ

Грип та ГРВІ ( гострі респіраторні вірусні інфекції) залишаються однією із небагатьох інфекційних хвороб, які не мають тенденції до зниження та практично є єдиною інфекцією, епідемії якої виникають щорічно.

11:41 19.01.2023