Для бізнесу

ЕЛЕКТРОННИЙ  КАТАЛОГ  «ВИРОБНИКИ ПОЛТАВЩИНИ»

Електронний каталог «Виробники Полтавщини» розроблений в рамках реалізації грантового проєкту  «Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу» в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

11:42:00 03.11.2023

ПРОГРАМА МІКРОГРАНТІВ ДЛЯ СВОРЕННЯ АБО РОЗВИТКУ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ

В області реалізується проєкт «Власна справа» в рамках реалізації урядової програми «єРобота», яка передбачає надання громадянам України мікрогранту до 250,0 тис грн. на створення або розвиток власної справи.

11:22:23 10.10.2023

МОЖЛИВОСТІ БЕЗОПЛАТНОГО ДЛЯ ОСОБИ НАВЧАННЯ НА ПІДСТАВІ ВАУЧЕРА НА ОСВІТУ

Не зареєстровані як безробітні особи мають право отримати у службі зайнятості ваучеру на освіту.  Вибір професії (спеціальності), форми навчання та навчального закладу здійснюється особою. Навчання можливе без відриву від роботи.

11:18:43 09.10.2023

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Запрацювала урядова програма фінансової підтримки роботодавців, які працевлаштують і облаштовують для осіб з інвалідністю робочі місця, щоб вони могли працювати в комфортних умовах.

11:11:22 09.10.2023