Новини, оголошення

18 вересня 2023 року видано наказ "Про затвердження Інструкцію з підготовки бюджетних запитів до проекту бюджету Машівської селищної територіальної громади"

Наказінструкція, додатки.

01 грудня 2021 року видано наказ  "Про затвердження порядку складання та використання роспису бюджету Машівської селищної територіальної громади"

Наказ, порядок, додатки: №1№2№3№4№5№6№7№8№9№10№11№12№13№14№15 №16

14 вересня 2021 року видано наказ "Про затвердження Інструкцію з підготовки бюджетних запитів до проекту бюджету Машівської селищної територіальної громади"

Наказ, інструкція

8 липня 2021 року видано наказ "Про затвердження інструкції щодо складання прогнозу бюджету Машівської селищної територіальної громади"

Наказ, Інструкція

8 липня 2021 року видано наказ "Про затвердження інструкції про складання пропозицій до прогнозу бюджету Машівської селищної територіальної громади на  2022-2024 роки"

НаказІнструкція

Додаток 1 Граничні для ГРКДодаток 2 ПП-1Додаток 3 ПП-2Додаток 4 ПП-3Додаток 5 міжбюджетні трансферти

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

12 березня 2021 року о 13 годині, в залі засідань Машівської селищної ради за адресою смт Машівка вул..Незалежності, 113, відбудеться  публічне представлення звіту про виконання бюджету Машівської об’єднаної територіальної  селищної  громади за 2020 рік.

Начальник фінансового відділу виконавчого

комітету Машівської селищної  ради