Новини, оголошення Машівської селищної ради

Податки при оформленні договору купівлі-продажу

Майже кожен хоч раз у житті купує або продає квартиру чи будинок. Для більшості людей продаж нерухомості — дуже клопітка операція. І для того, щоб така операція відбулась якомога легше, потрібно знати, як підготуватися до продажу нерухомості та які документи необхідно мати для укладання договору купівлі-продажу. Іноді покупці забувають або не сповна усвідомлюють, що до основного платежу за договором купівлі-продажу та плати за нотаріальні послуги також додадуться податки.

07:56 17.02.2022

Зменшення мінімального строку лікування COVID-19 до 5 днів не пов’язано із оплатою лікарняних

Мінімальна тривалість лікування пацієнтів із COVID-19, а також термін їх самоізоляції – це визначені галузевими стандартами охорони здоров’я та відповідними протоколами строки. Стандарти медичної допомоги змінюються, адаптуючись до нових даних про перебіг хвороби.

08:36 16.02.2022

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ  ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ

Механізм отримання допомоги від Фонду за е-лікарняним Понад 3 мільйони українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному упродовж минулого року. ФССУ профінансував для них більше 5 мільйонів листків непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату.

11:58 11.02.2022

Про реєстрацію декларації відповідності  матеріально-технічної бази вимогам законодавств  з питань пожежної безпеки

Про реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавств з питань пожежної безпеки

Полтавське районне управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області нагадує про електронні сервіси, якими можна скористатися на Порталі електронних послуг ДСНС за посиланням https://e-services.dsns.gov.ua/:

11:32 11.02.2022

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

07:59 10.02.2022

У регіональному сервісному центрі МВС підбили підсумки роботи за січень та порівняли проміжні результати з минулим роком.

У регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС) підбили підсумки роботи за січень, та порівняли проміжні результати з минулим роком.

07:52 09.02.2022