Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення двадцять другої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 24 жовтня 2019 року

Результати поіменного голосування

Про дотримання санітарних норм при водовідведенні від багатоквартирних будинків в с. Селещина та належне санітарне очищення каналізаційних систем;

Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт проїзної частини вул. І. Решітника в с. Вільне Новотагамлицької сільської ради Машівського району Полтавської області» (коригування);

Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Шевченка в с. Новий Тагамлик Машівського району Полтавської області» (коригування).

Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Староцерковна в с. Новий Тагамлик Машівського району Полтавської області» (коригування).

Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини по вул. Лесі Українки в с. Селещина Машівського району Полтавської області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини по провулку Лесі Українки на ділянці від буд № 27 по вул. Миру до вул. Лесі Українки в с. Селещина Машівського району Полтавської області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини по вул. Юрія Печериці на ділянках: від центральної районної бібліотеки до ліцею та від ліцею до районної державної адміністрації в смт. Машівка Машівського району Полтавської області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини по вул. Шевченка на ділянці від вул. Першотравнева до вул. Молодіжна в смт. Машівка Машівського району Полтавської області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення біля Селещинського ліцею в с. Селещина Машівського району Полтавської області від КТП-145».

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт артсверловини розміщеної у с. Латишівка Машівського району Полтавської області».

Про передачу основних засобів, матеріалів, малоцінних та швидкозношуваних предметів з балансу Машівської селищної ради на баланс Машівського ЖКГ.

Про прийняття у спільну власність територіальної громади Машівської селищної ради зупинки в с.Вільне від Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»;

Про внесення змін в рішення 21 сесії сьомого скликання від 24.09.2019 р. «Про затвердження проектно-кошторисної документації робочого проекту «Нове будівництво вуличного електроосвітлення від КТП-129 с. Вільне по вул.. І.Решітника та І. Франка»;

Про внесення змін в рішення 21 сесії сьомого скликання від 24.09.2019 р. «Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Машівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки»;

Про внесення змін в рішення 21 сесії сьомого скликання від 24.09.2019 р. «Про внесення змін до переліку проектів, погоджених Комісією з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад переліків проектів із проектними заявками на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад»;

Про використання коштів бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2019 рік;

Про внесення змін до Програм селищної рад на 2019 рік;

Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2019 рік. Додатко 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Деркач Н.А.

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Свистун О.О.

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Семергей Л.Д.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Омельченко О.І.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Касіч Ю.А.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сові О.В.(учасник АТО)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Клешні Н.А.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі гр. Тупікіну С.С.

Про надання дозволу ФОП Степаненко Наталії Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на яку поширюється право строкового сервітуту у виді: інші земельні сервітути на території Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка вул. Незалежності,142-Б Машівського району Полтавської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Борщу М.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Карпенку В.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ковальчук А.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ковальчук В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Чамари Т.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Чамари О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Черненка Я.Г.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Черненко Л.Ф.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Крихтенко Я.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Матяш С.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Матяш О.Я.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ганниченка С.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Міркевич Є.К.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування Головному управлінню Держгеокадастру у Полтавській області.

Про затвердження результатів конкурсу з відбору виконавця робіт.

Про затвердження результатів конкурсу з відбору виконавця робіт з розроблення генерального плану та плану зонування на територію смт. Машівка Машівського району, Полтавської області.

Про припинення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ФОП Зірка Л.П.

Про припинення договору оренди землі укладеного Селещинською сільською радою з гр.Мазур О.Л., Плетюх Г.В.

Про проведення інвентаризації земельної ділянки.

Про проведення інвентаризації земельної ділянки.

Про внесення змін в рішення 16 позачергової сесії сьомого скликання від 17.05.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шматченку Р.В.».

Про внесення змін в рішення 16 позачергової сесії сьомого скликання від 17.05.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Демітракі В.Д.».

Про внесення змін в рішення 16 позачергової сесії сьомого скликання від 17.05.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Головашичу Є.В.».

Про внесення змін в рішення 16 позачергової сесії сьомого скликання від 17.05.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бутенку С.О.».

Про внесення змін в рішення 16 позачергової сесії сьомого скликання від 17.05.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Салабаєву О.Д.».

Про внесення змін в рішення 18 сесії сьомого скликання від 26.06.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Петухову А.В.».

Про внесення змін в рішення 18 сесії сьомого скликання від 26.06.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шевченку М.Л.».

Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

Про надання згоди на поділ земельної ділянки.

Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про створення громадських пасовищ. СКАСОВАНО

Про розгляд земельного питання.

Про розгляд заяви гр. Варейбус І.М.

Про розгляд заяви Клименка А.М.

Про розгляд заяви гр. Кіндратенко О.В.

Про розгляд заяви гр. Григоренку Є.С. (учасник АТО)

Про розгляд заяви гр. Плотнікова Д.В. (учасник АТО)

Про розгляд заяви гр. Сушка В.В. (учасник АТО)

Про розгляд заяви гр. Сидоренко І.Г.

Про розгляд заяви гр. Стеценко І.Г.

Про розгляд заяви гр. Плотнікової С.А.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь