A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Оренда комунального майна

Перелік першого типу об’єктів комунального майна Машівської селищної територіальної громади для передачі його в оренду на аукціоні станом на 24.10.2023 року.

Перелік другого типу об’єктів комунального майна Машівської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 08.08.2023р.

Перелік нерухомого майна об'єктів комунальної власності Машівської селищної ради станом на 27.09.2023 року

ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності Машівської селищної ради

Передача нерухомого майна за адресою: вул. Лесі Українки, 5, с. Селещина Полтавського району Полтавської області в оренду.


ОГОЛОШЕННЯ

про передачу нерухомого майна за адресою: вул. Незалежності, 111, селище Машівка, Полтавського району, Полтавської області в оренду на аукціоні

Перейти на аукціон в системі Прозоро.Продажі за посиланням: https://sale.uub.com.ua/PositionForm.aspx?code=LLE001-UA-20240326-35803

Повне найменування і адреса орендодавця: Виконавчий комітет Машівської селищної ради, 36400, Полтавська обл., смт. Машівка, вул. Незалежності, 113;            

детальніше


Інформацйне повідомлення про продовження договору оренди нерухомого майна 

без проведення аукціону

Виконавчим комітетом Машівської селищної ради продовжено договір оренди нерухомого майна комунальної власності № 06.2-685 (нова редакція) від 17.05.2021 року без проведення аукціону з Полтавською дирекцією АТ "УКРПОШТА" відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», щодо об’єкту оренди - частини нежитлової будівлі — адміністративної будівлі за адресою вул.Братів Литвинів, 67, с. Дмитрівка Машівського району Полтавської області, а саме: кімната площею 32 кв.м.

Дана будівля обліковується на балансі Виконавчого комітету Машівської селищної ради.


ОГОЛОШЕННЯ

про передачу нерухомого майна за адресою:

 

вул. Центральна, 13, с. Кошманівка Машівського району Полтавської області в оренду на аукціоні

Перейти на аукціон в системі Прозоро.Продажі за посиланням

 

І. Інформація про орендодавця та балансоутримувача:

Повне найменування і адреса орендодавця: Виконавчий комітет Машівської селищної ради, 36400, Полтавська обл., смт. Машівка, вул. Незалежності, 93;

 

І. Інформація про об’єкт оренди, що міститься в Переліку першого типу:

Місцезнаходження об’єкта:вул. Центральна, 13, с. Кошманівка Машівський район Полтавська область;

Тип об’єкта: нерухоме майно;

Найменування та характеристика об’єкта оренди: частина нежитлової будівлі — адміністративної будівлі за адресою вул. Центральна, 13, с. Кошманівка Машівського району Полтавської області, а саме: кабінет № 29, який знаходиться на другому поверсі даної будівлі, площею 13,4 м.кв., для розміщення салону краси або перукарні, терміном на 5 років.

Технічний стан об’єкта, інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями: об’єкт перебуває в належному технічному стані, системи опалення, водопідведення, водовідведення та освітлення центральні без окремих лічильників;

Загальна площа об’єкта:13,4 кв.м

Балансова вартість об’єкта:1017,28 грн.

Рішення про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації відсутні.

Об’єкт оренди не є пам’яткою культурної спадщини.

Інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг (якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг): компенсація балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг здійснюється в порядку п.6.5 проекту договору, що додається.

 

ІІІ. Інформація про умови оренди об’єкта оренди:

Стартова орендна плата:10,17 грн.;

Стартова орендна плата для аукціону із зниженням стартової орендної плати: 5,08 грн.;

Стартова орендна плата для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 5,08 грн.;

Термін оренди:5 років

Наявність рішення про затвердження додаткових умов оренди майна:відсутнє;

Наявність згоди на здійснення поточного та/або капітального ремонту об’єкта оренди під час встановлення додаткової умови оренди щодо виконання конкретних видів ремонтних робіт (поточного та/або капітального ремонту), реконструкції або реставрації об’єкта оренди із зазначенням суми і строку: відсутня;

Цільове призначення об’єкта оренди: для надання послуг, пов’язаних із обслуговуванням працівників та відвідувачів закладу, а саме використанням під кабінет з надання перукарських послуг.

 

ІV. Інформація про аукціон:

Аукціон проводиться відповідно до Порядку передачі оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата проведення аукціону: 30.03.2021 р.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні: встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону:1% від стартової орендної плати;

Розмір гарантійного внеску: 1520,90 грн;

Розмір гарантійного внеску для аукціону із зниженням стартової орендної плати: 1520,90 грн.;

Розмір гарантійного внеску для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій:1520,90 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 600,0 грн.

Кількість кроків за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій:1 крок.

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:25 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду.

 

V. Додаткова інформація:

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти) працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди, із зазначенням адреси, на яку протягом робочого часу такі особи можуть звертатися із заявами про ознайомлення з об’єктом, час і місце проведення огляду об’єкта: тел. адреса електронної пошти:

за додатковою інформацією звертатись у Виконавчий комітет Машівської селищної ради (39400, Полтавська обл., смт. Машівка, вул. Незалежності, 113),огляд об’єкту здійснюється за місцем його знаходження в попередньо узгоджений час протягом часу роботи служби з організації аукціону – робочі дні з 8.00 до 17.15 (в п'ятницю та передсвяткові дні з 8.00 до 16.00).

 

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними орендарями гарантійних та реєстраційних внесків:https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів та проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти:

Отримувач: Виконавчий комітет Машівської селищної ради

Код ЄДРПОУ отримувача: 04381467

Банк отримувача: УДКСУ у Машівському районі

МФО 820172

Номер рахунку (IBAN):UA4082017203551690170011132254

 

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

 

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

УВАГА: Потенційні орендарі повинні відповідати вимогам статті 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».


Як стати орендарем

комунального нерухомого майна, що перебуває на балансі Виконавчого комітету Машівської селищної територіальної громади

Шановні потенційні орендарі!

 

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ від 03.10.2019 року (надалі - Закон), який введено в дію з 01.02.2020 року, та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна (надалі - Порядок), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» № 483 від 3 червня 2020 р., яка набрала чинності 17.06.2020 року, змінено процедуру передачі в оренду комунального майна.

Відтепер, потенційний орендар – фізична або юридична особа, яка виявляє бажання взяти в оренду комунальне нерухоме майно Машівської селищної територіальної громади, орендодавцем якого є Виконавчий комітет Машівської селищної ради*, може зробити це одним із наступних способів:

 

1. Взяти участь в аукціоні на право оренди об’єкта комунальної власності, включеного до Переліку першого типу, який оголошено в електронній торговій системі Прозорро.Продажі (надалі - ЕТС).

Інформація про оголошені аукціони опублікована в електронній торговій системі Прозорро.Продажі.

Для участі потенційний орендар подає в ЕТС заяву на участь в аукціоні в електронній формі та документи згідно з переліком.

 

2. Суб’єкти, які згідно із ст. 15 Закону мають право на оренду майна без проведення аукціону за зазначеним в інформаційному повідомленні цільовим призначенням, мають право подати в ЕТС заяву на оренду відповідного об’єкта оренди відповідно до оприлюдненого інформаційного повідомлення про передачу об’єкта оренди без проведення аукціону.

Інформаційні повідомлення про передачу об’єктів оренди без проведення аукціону опубліковано в електронній торговій системі Прозорро.Продажі.

 

3. Подати в ЕТС заяву шляхом заповнення електронної форми на оренду майна, включеного до Переліку першого або другого типу.

Переліки оприлюднені в електронній торговій системі Прозорро.Продажі.

Заява на оренду майна, включеного до Переліку першого типу, подається якщо об’єкт оренди було включено до Переліку першого типу не за заявою потенційного орендаря або у випадку, коли потенційний орендар бажає подати свої пропозиції щодо строку оренди такого об’єкта.

Заява на оренду майна, включеного до Переліку другого типу, подається потенційним орендарем, визначеним ч.1 ст. 15 Закону, якщо об’єкт оренди було включено до Переліку другого типу не за його ініціативою або у випадку, коли потенційним орендарем є особа, визначена ч.2 ст. 15 Закону.

 

4. Звернутись з заявою в електронній формі через ЕТС до Виконавчого комітету Машівської селищної ради про включення визначеного об’єкта комунальної власності до одного з Переліків (якщо об’єкт не включено до жодного з Переліків):

- до Переліку першого типу (переліку об’єктів, що передаються в оренду на аукціонах) – якщо заявником є особа, не зазначена в ч.1 та ч.2 ст.15 Закону

- до Переліку другого типу (переліку об’єктів, що передаються в оренду без проведення аукціону) - якщо заявником є особа, зазначена в ч.1 та ч.2 ст.15 Закону

 

УВАГА! Не можуть бути орендарями комунального майна особи, на яких поширюються обмеження, встановлені ч.4 ст.4 Закону. Усі потенційні орендарі разом з заявою щодо оренди та доданими до неї документами, зобов'язані надати інформацію про їх відповідність вимогам Закону до орендарів комунального майна.

 

*Примітка: не стосується:

- нерухомого майна для організації та проведення науково-практичних, культурних, мистецьких, громадських, суспільних та політичних заходів - на строк, що не перевищує 5 календарних днів протягом 6 місяців, а також щодо майна, яке передається суб’єктам виборчого процесу для проведення публічних заходів (зборів, дебатів, дискусій) під час та на період виборчої кампанії;

- нерухомого майна для організації та проведення науково-практичних, культурних, мистецьких, громадських, суспільних та політичних заходів - на строк, що не перевищує 30 календарних днів протягом одного року щодо кожного орендаря, якщо балансоутримувачем є комунальне підприємство, установа, організація, що здійснює діяльність з організування конгресів і торговельних виставок;

- іншого окремого індивідуально визначеного майна.


До відома діючих орендарів комунального майна!

З 01.07.2020 року діє новий порядок продовження договорів оренди комунального майна Машівської селищної територіальної громади!

 

Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ від 03.10.2019 року (надалі - Закон), який введено в дію з 01.02.2020 року, та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна (надалі - Порядок), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» № 483 від 3 червня 2020 р., яка набрала чинності 17.06.2020 року, з 01.07.2020 року договори оренди комунального майна Машівської селищної територіальної громади продовжуються в новому порядку.

 

Відтепер продовження договорів оренди здійснюється за результатами проведення аукціону в електронній торговій системі Prozorro.Продажі, крім випадків, визначених Законом.

Без проведення аукціону договори оренди, укладені до введення в дію Закону, продовжуються в таких випадках:

 

-укладені та продовжуються вперше, за умови, якщо строк оренди за такими договорами не перевищує п’ять років;

-укладені без проведення аукціону з наступними юридичними особами:

* органами державної влади та органами місцевого самоврядування, іншими установами і організаціями, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевих бюджетів;

* релігійними організаціями для забезпечення проведення релігійних обрядів та церемоній;

- укладені з підприємствами, установами, організаціями, що надають соціально важливі послуги населенню, перелік яких визначено Кабінетом Міністрів України, зокрема з АТ “УКРПОШТА” та АТ “ОЩАДБАНК” (при умові надання у касах банківської установи, що розміщується в орендованих приміщеннях, послуги із приймання і перерахування готівкових коштів за житлово-комунальні послуги без стягнення комісії за надання такої послуги).

 

Договори оренди можуть бути продовжені на той самий строк, на який вони були укладені, на підставі заяви орендаря про продовження договору, поданої через електронний торгівельний майданчик виконавчому комітету Машівської селищної ради не пізніше ніж за три місяці до закінчення строку дії договору оренди.

 

Якщо чинний орендар має заборгованість із сплати орендної плати, він не може звертатися із заявою про продовження договору оренди до моменту погашення ним такої заборгованості.

 

Орендар, який має право на продовження договору оренди без проведення аукціону разом із заявою про продовження договору оренди зобов’язаний надати орендодавцю звіт про оцінку майна та рецензію на цей звіт (якщо договір був укладений без проведення конкурсу), а також пакет документів, передбачений п.113 Порядку. Для об’єктів оренди, що були передані в оренду за результатами конкурсу, звіт про оцінку майна та рецензія на звіт не подаються.

 

Орендар, який має намір продовжити договір оренди, що підлягає продовженню за результатами проведення аукціону, та який здійснив за рахунок власних коштів невід’ємні поліпшення орендованого майна за згодою Виконавчого комітету Машівської селищної ради та бажає отримати компенсацію вартості здійснених ним невід’ємних поліпшень, разом з заявою подає висновок будівельної експертизи про здійснення і склад невід’ємних поліпшень, у тому числі невід’ємний характер поліпшень, що підлягають компенсації, звіт незалежного оцінювача про ринкову вартість таких поліпшень та рецензію на цей звіт. Оцінка здійснюється на замовлення орендаря і повинна бути проведена не раніше ніж за шість місяців та не пізніше ніж за три місяці до закінчення строку договору оренди. Орендар має право на компенсацію вартості здійснених ним невід’ємних поліпшень після укладення Виконавчим комітетом Машівської селищної ради договору оренди з новим орендарем за результатами проведення аукціону, якщо виконується кожна з умов, передбачених п. 163 Порядку.

 

Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди в ході аукціону на продовження договору оренди за умови, що він бере участь в такому аукціоні та зробив закриту цінову пропозицію, яка є не меншою, ніж розмір стартової орендної плати. Для реалізації переважного права чинний орендар надає згоду сплачувати орендну плату, що є рівною ціновій пропозиції учасника, який подав найвищу цінову пропозицію за лот відповідно до  Порядку, після чого чинний орендар набуває статусу переможця аукціону на продовження договору оренди. У разі відмови чинного орендаря сплачувати таку орендну плату він може надати попередню згоду сплачувати орендну плату, що є рівною ціновій пропозицій учасника з наступною за величиною ціновою пропозицією відповідно до Порядку.

Звертаємо Вашу увагу на те, що неподання орендарем заяви про продовження договору оренди та/або звіту про оцінку об’єкта оренди (у визначених випадках) за три місяці до закінчення строку оренди, матиме наслідком припинення договору оренди на підставі закінчення строку, на який його було укладено.

 


 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь