Сидоренко Сергій Іванович народився 09.02.1985 р. в селі Базилівщина, Машівського р-ну Полтавської обл. в сім’ї робітників.

В 2000 році  закінчив Базиліщинську ЗОШ I–II ступенів, потім продовжив навчання  в Машівській спеціалізованій ЗОШ I–III ступенів, яку закінчив в 2002 році.

Після здобуття освіти пішов працювати на Селещинський ХПП (Елеватор) на посаду слюсара.

Шість років працював будівельником на різних об’єктах Полтавської області.

З 2008 по 2015 працював стропальником в ГПУ «Полтавагазвидобування» (склад  №1).

Депутат  Базилівщинської сільської ради шостого скликання.

У 2015 році обраний головою Базилівщинської сільської ради сьомого скликання.

Згідно постанови Машівської селищної територіальної виборчої комісії Полтавського району Полтавської області №20 від 5 листопада 2020 року “Про результати голосування з виборів голови Машівської селищної ради  визнаний обраним на посаду голови Машівської селищної ради.

Одружений, разом з дружиною виховує доньку. Проживає в селі Базилівщина