Соціальна підтримка Захисників і Захисниць України

Щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

27 лютого 2024 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 212 “Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України”.

14:07:26 21.05.2024

Єдина ветеранська лінія

Для підтримки ветеранів та ветеранок війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України з 20 березня працює “Єдина ветеранська лінія” “

09:41:49 08.04.2024

Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей

У сучасних умовах ветерани, ветеранки та члени їх сімей стикаються з основною проблемою – самозабезпечення родини шляхом пошуку нового місця зайнятості, відновлення бізнесу або започаткування власної справи. Саме тому виникає потреба у перекваліфікації та підвищені кваліфікації цієї категорії осіб, реінтеграції суспільно-економічного середовища громад, у яких вони проживають.

14:24:38 08.02.2024

Новий порядок взяття на облік та призначення пільг для ветеранів війни

З урахуванням реалій воєнного часу, 27 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив експериментальний Порядок взяття на облік та призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни (осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни) та членів їх сімей.

11:17:41 02.01.2024

Оголошено конкурс на надання бізнес-грантів у межах проєкту “Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей”

Німецька асоціація освіти дорослих – Інститут міжнародного співробітництва (DVV International в Україні) оголошує конкурс для ветеранів та ветеранок війни та членів їхніх сімей на надання бізнес-грантів на відкриття малого бізнесу у 7 регіонах України: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Суми.

09:28:29 21.11.2023

ДЕРЖАВНІ ТА ОБЛАСНІ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ЧЛЕНАМ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення норм, що регулюють питання визначення категорій осіб, які визнаються ветеранами війни та членами сімей загиблих Захисників і Захисниць України, та надання їм соціальних гарантій” від 15 березня 2022 року № 2121-IX (далі – Закон№ 2121) визначено правовий статус та соціальні гарантії членів сімей загиблих (померлих) Захисників чи Захисниць України, шляхом внесення до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (зокрема, статті 101, 15).

11:56:52 20.11.2023

ДО ВІДОМА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ

Правовий статус осіб з інвалідністю внаслідок війни та державні соціальні гарантії визначає Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

11:46:35 20.11.2023

Посібник для поранених військовослужбовців під назвою "Варто знати"

Як розповіла Суспільному очільниця "Ветеранського простору" Марія Довжик, саме їхня команда працювала над створенням підручника. Він є дорожньою картою для захисниць та захисників, які отримали поранення внаслідок бойових дій.

14:42:05 17.11.2023