Соціальна підтримка Захисників і Захисниць України

Навчання для ветеранів за програмою „Підготовка експертів з оцінки ґрунтів та відновлення територій пошкоджених внаслідок бойових дій”

Сумським національним аграрним університетом у співпраці з Королівським аграрним університетом (Британія) та за підтримки Громадської Спілки „Ініціатива „Жива Земля”, ГО GreenUkraine.ch та Бернського університету прикладних наук (Швейцарія) реалізується проект навчання для ветеранів за програмою „Підготовка експертів з оцінки ґрунтів та відновлення територій пошкоджених внаслідок бойових дій” (далі - проект).

16:11:00 24.07.2024

Ветерани можуть скористатися послугами планової стоматології

Ветерани можуть скористатися послугами планової стоматології, а держава відшкодує кошти! Рішення Уряду Українські ветерани, ветеранки та військовослужбовці отримали право на відшкодування державою вартості послуг із планової стоматологічної допомоги. Відповідні зміни до постанови КМУ від 27 лютого 2024 р. № 212 внесено під час сьогоднішнього засідання Уряду. Документ розробили фахівці Міністерства у справах ветеранів України спільно з Міністерством охорони здоров'я України.

10:24:05 14.06.2024

Щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

27 лютого 2024 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 212 “Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України”.

14:07:33 21.05.2024

Єдина ветеранська лінія

Для підтримки ветеранів та ветеранок війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України з 20 березня працює “Єдина ветеранська лінія” “

09:41:49 08.04.2024

Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей

У сучасних умовах ветерани, ветеранки та члени їх сімей стикаються з основною проблемою – самозабезпечення родини шляхом пошуку нового місця зайнятості, відновлення бізнесу або започаткування власної справи. Саме тому виникає потреба у перекваліфікації та підвищені кваліфікації цієї категорії осіб, реінтеграції суспільно-економічного середовища громад, у яких вони проживають.

14:24:38 08.02.2024

Новий порядок взяття на облік та призначення пільг для ветеранів війни

З урахуванням реалій воєнного часу, 27 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив експериментальний Порядок взяття на облік та призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни (осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни) та членів їх сімей.

11:17:41 02.01.2024

Оголошено конкурс на надання бізнес-грантів у межах проєкту “Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей”

Німецька асоціація освіти дорослих – Інститут міжнародного співробітництва (DVV International в Україні) оголошує конкурс для ветеранів та ветеранок війни та членів їхніх сімей на надання бізнес-грантів на відкриття малого бізнесу у 7 регіонах України: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Суми.

09:28:29 21.11.2023