Запобігання та протидія домашньому насильству та торгівлі людьми

В Україні працює мобільний застосунок для жінок, які постраждали від домашнього насильства

Представництво UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні нагадує про важливий сервіс.  Щороку близько 1 млн осіб в Україні страждає від домашнього насильства. Воно буває різним, але в жодному вигляді не має права на існування.

07:52:26 10.04.2024

Інформаційна пам'ятка

Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі, з якими можна детально ознайомитися за наступними посиланнями:

15:31:12 23.01.2024

Спеціальна доповідь

Спеціальна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо додержання конституційного права на інформацію в умовах дії правового режиму воєнного стану.

10:29:21 12.01.2024

Запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі

Насильство в сім’ї: як розпізнати? Що таке насильство в сім’ї? Насильство в сім’ї – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров’ю. Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» визначено коло осіб, на яких розповсюджується його дія, це не лише дружина, діти та чоловік, а й бабусі, дідусі, колишнє подружжя, люди, які мають спільну дитину чи живуть у громадянському шлюбі, наречені, брати, сестри.

09:22:26 10.11.2023

Протидія торгівлі людьми

Термін "торгівля людьми" передбачає різні види та форми експлуатації людини, які наводяться як міжнародними нормативно-правовими документами, так і законодавством України.

09:15:43 10.11.2023