Новини, оголошення Машівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення

Відповідно до рішення п’ятнадцятої сесії селищної ради сьомого скликання від 21 березня 2019 року «Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону) та про проведення конкурсного відбору виконавця земельних торгів на конкурентних засадах», 7 серпня 2019 року в 11 год.00 хв. у Машівському районному будинку культури (актова зала) будуть проведені земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення які розташовані на території Машівської селищної ради.

08:26 09.07.2019

Скликано чергове засідання сесії Машівської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови скликано чергове пленарне засідання вісімнадцятої сесії селищної ради сьомого скликання на 26 червня 2019 року о 13 годині, яке відбудеться в приміщенні селищної ради.

15:26 14.06.2019