Новини, оголошення Машівської селищної ради

Оголошення щодо виготовлення плану зонування території населених пунктів

Машівська селищна рада має намір виготовити план зонування території населених пунктів Новотагамлицького старостинського округа сіл Новий Тагамлик, Козельщина, Огуївка, Вільне Машівської селищної ради, Машівського району, Полтавської області.

13:26 10.02.2020

Попередження отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів

З метою запобігання виникнення нещасних випадків, надзвичайних ситуацій, загибелі бджолосімей при застосуванні пестицидів інформуємо населення, сільськогосподарських виробників, якими нормативними документами необхідно користуватись, та як діяти в випадку загибелі бджіл.

14:04 28.01.2020

До уваги представників бізнесу

Міністерством освіти і науки України, спільно з Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства та Міністерством трансформації підготовлено анкету для проведення опитування представників бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

10:19 27.01.2020

Оголошення щодо виготовлення генерального плану

Машівська селищна рада має намір виготовити генеральний план території населених пунктів Новотагамлицького старостинського округа сіл Новий Тагамлик, Козельщина, Огуївка, Вільне Машівської селищної ради, Машівського району, Полтавської області.

13:32 09.12.2019

Скликано чергове засідання сесії Машівської селищної ради

Відповідно до розпорядження в.о. селищного голови скликано чергове пленарне засідання двадцять п'ятої сесії селищної ради сьомого скликання на 17 грудня 2019 року о 13 годині, яке відбудеться в приміщенні селищної ради.

09:18 09.12.2019