Новини, оголошення Машівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Інформація про оголошення конкурсу щодо відбору виконавців робіт із землеустрою на конкурентних засадах.

Машівська селищна рада має намір розробити генеральний план та план зонування на територію смт. Машівка Машівського району Полтавської області. Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті (у конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з пропозицією) і складатися із:

09:05 25.09.2019

Машівська селищна рада має намір виготовити цифрову (векторну) картографічну основу масштабу 1:2000 на територію Новотагамлицького старостинського округа сіл Новий Тагамлик, Козельщина, Огуївка, Вільне Машівської селищної ради, Машівського району, Полтавської області.

14:24 02.09.2019

Скликано чергове засідання сесії Машівської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови скликано чергове пленарне засідання двадцятої сесії селищної ради сьомого скликання на 29 серпня 2019 року о 13 годині, яке відбудеться в приміщенні селищної ради.

15:37 19.08.2019