Новини, оголошення Машівської селищної ради

Машівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості інформує

Допомога по частковому безробіттю на період карантину Поняття часткового безробіття не є новинкою українського законодавства. Надання допомоги по частковому безробіттю було запроваджено Законом України "Про зайнятість населення" ще в 2012 році для подолання наслідків фінансової кризи 2008-2010 років. Саме тоді держава запропонувала такий вид гарантії зайнятості працівникам і водночас – фінансову підтримку роботодавцям, щоб зберегти робочі місця і стабілізувати економіку країни.

09:05 05.06.2020

Вийшов травневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує роботу щодо інформування про актуальні правові питання та новації у законодавстві. До Вашої уваги вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

15:24 02.06.2020

Оголошено відбір серед адвокатів для навчання та участі у пілотному проєкті з відновного правосуддя

Оголошено відбір серед адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину”.

12:40 05.05.2020