Машівське управління Головного управління Держпродспоживслужби інформує

Дата: 30.04.2021 21:08

На Великдень і травневі свята залишайтеся вдома!

Наближається одне з найбільших християнських свят – Великдень! Оскільки, на Полтавщині діє «червона зона» карантину, то фахівці Машівського управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Полтавській області закликають у  ці святкові дні людей залишатися вдома. Адже, масові скупчення на свята можуть призвести до нової хвилі коронавірусу.

У період травневих свят та Великодня ми маємо показати свідоме ставлення!

Тим паче, для зручності вірян богослужіння транслюватимуть  на телеканалах. А паски в магазинах продають  уже освячені – обряд здійснюють на хлібзаводах та у пекарнях.

На  Великдень будуть заборонені масові гуляння та пікніки, також не рекомендовано ходити у гості. Діятиме режим посиленого контролю за носінням масок.

Тож, закуповуємо продукти харчування завчасно,  готуємо смачні страви  і  залишаємося  вдома!  Адже, у кожного з нас є серед рідних люди  кому за 60. А вони  у групі ризику. Такі обмеження дозволять убезпечитися від зараження коронавірусом і радіти життю!

Тож, на Великдень та травневі свята залишайтеся вдома і насолоджуйтеся спілкуванням з рідними людьми!