У Машівській громаді встановлено нові контейнери для збору вторсировини

Дата: 06.05.2021 11:36

З метою підвищення екологічної культури та покращення рівня благоустрою, Машівською селищною радою прийнято рішення виділити кошти для придбання та встановлення на території громади тридцяти шести сітчатих контейнерів для збору вторинної сировини.

Працівники Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради вже розпочали встановлення придбаних контейнерів, які найближчим часом з’являться у селищі Машівка та кожному старостаті нашої з вами громади.

Звертаємо увагу, що у контейнер для збору вторсировини можна викидати: пластикові пляшки та упаковку, пакети з супермаркетів, плівку стрейч та поліпропіленову плівку, одноразові стаканчики та пластикові контейнери. Також бажано задля економії місця, попередньо зім’яти пляшки та зняти з них кришки.