Увага, важливе оголошення!

Дата: 25.06.2021 15:52

Відповідно до Рішення Машівської селищної ради від 15.06.2021р. № 10/8-VIII «Про ініціацію проведення громадського обговорення проєкту рішення про ліквідацію Комунальної установи Машівської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.» та Розпорядження Голови Машівської селищної ради від 25 червня 2021№ 69 «Про заходи з підготовки та проведення громадських слухань» будуть проведені громадські обговорення (слухання) проєкту рішення про ліквідацію Комунальної установи Машівської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Даний проекти буде винесений для схвалення на засіданні чергової сесії ради.

Машівська селищна рада приймає пропозиції (зауваження), які будуть проаналізовані та опрацьовані, узагальнені для наступного оприлюднення результатів громадського обговорення

Громадські слухання відбудуться 02 липня 2021 року о 13:00 годині у приміщенні Машівської селищної ради за адресою смт. Машівка вул. Незалежності, 113.