ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ І ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 08.07.2021 16:02

«Детальний план території частини кварталу за адресою: вул.. Незалежності, 124-А, смт Машівка, Полтавського району, Полтавської області, кадастровий номер земельної ділянки 5323055100:30:001:0111, цільове призначення-для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, з метою реконструкції нежитлової будівлі (автостанції) під магазин».

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про планування і забудову територій», Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Машівська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахувань пропозицій громадськості проекту містобудівної документації «Детальний план території частини кварталу за адресою: вул. Незалежності, 124-А, смт Машівка, Полтавського району, Полтавської області, кадастровий номер земельної ділянки 5323055100:30:001:0111, цільове призначення-для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, з метою реконструкції нежитлової будівлі (автостанції) під магазин».

Замовник проекту: Машівська селищна рада.

Розробник проекту: фізична особа підприємець Минак Андрій Олександрович (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих робіт (послуг), пов’язаних із розробленням містобудівної документації серія АА №001661, зареєстрований у реєстрі атестованих осіб 18.06.2013 р.).

Підставою для розроблення є Рішення №23/8-VIII Машівської селищної ради Полтавської області від 15 червня 2021 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0166 га, яка знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 124А, смт Машівка, Полтавська область. Кадастровий номер земельної ділянки 5323055100:30:001:0111».

Адреса за якою можуть надсилатися пропозиції: Машівська селищна рада, вул.Незалежності 113, смт Машівка, Полтавська область, 39400.

Розгляд пропозицій буде здійснюватися в термін з 08.07.2021 по 08.08.2021року.

Громадські слухання будуть проведені 23.07.2021року о 16:00 год у приміщенні Машівської селищної ради.

Посилання на Детальний план території

Розпорядження Про проведення громадських слухань