Новини, оголошення Машівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад :

14:44 03.03.2021

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність  на території  Машівської селищної ради

Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації проводиться формування портфелю інвестиційних пропозицій від суб’єктів господарювання, які можуть бути запропоновані потенційному інвестору та передбачають отримання економічного ефекту.

10:48 01.03.2021

Період карантину: вклеювання фото в паспорт та звернення за місцем перебування.

Під час дії карантинних заходів багато полтавчан переймаються питанням, чи не штрафують за невклеєну фотокартку у паспорт по досягненню відповідного віку та за невчасну заміну паспорту?

15:20 26.02.2021

Соціальні послуги служби зайнятості для населення

Головне завдання Державної служби зайнятості – допомагати людям знайти роботу Пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні – одна з найбільш затребуваних соціальних послуг, які надає служба зайнятості громадянам.

08:53 26.02.2021

Проект «ЕФКО: ефективність виробництва в плодоовочевому секторі»

Проект «ЕФКО: ефективність виробництва в плодоовочевому секторі» – це принципово новий підхід до підтримки розвитку сектору плодоовочівництва. Головна мета - підвищення ефективності виробництва та створити додану вартість продукції в 8 цільових областях України: Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Харківській, Полтавській, Черкаській. Це можливо за рахунок системного навчання та консультативного супроводу учасників проекту фаховими консультантами.

09:10 25.02.2021

Навчальний проєкт «Практичні інтенсиви Grow up: Agro»

Навчальний проєкт «Практичні інтенсиви Grow up: Agro» Розвиток бізнесу в контексті пошук нових каналів збуту – один із головних викликів, які стоять перед малим бізнесом в Україні. Кому я можу продавати свій товар, через які канали, чи потрібно його адаптувати під вимоги конкретного замовника, чи реально мені вийти в роздрібні мережі? Ці питання виникають майже у кожного власника/власниці невеликого бізнесу.     Щоб допомогти підприємствам знайти правильні рішення й підвищити ефективність їх роботи, Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) у співпраці з Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC), ДУ «Офіс з просування експорту в Україні» за фінансування Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запускають навчальний проєкт «Практичні інтенсиви Grow up: Agro». Навчальна програма розроблена для власників мікро-, малих та середніх підприємств, які займаються виробництвом та переробкою:

09:06 25.02.2021