Про початок опалювального сезону 2021-2022 років на території Машівської селищної територіальної громади

Дата: 19.10.2021 10:38

Відповідно до  ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.5 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»,

рішення виконавчого комітету Машівської селищної ради від 26.08.2021 року № 94 «Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років», з метою своєчасного і стабільного забезпечення населення, об’єктів соціально-культурної сфери та інших підприємств, установ та організацій розташованих на території Машівської селищної територіальної громади тепловою енергією в осінньо-зимовий період 2021-2022 років:

Підприємствам, організаціям, установам незалежно від форм власності, тепло- та газопостачальним підприємствам, розпочати опалювальний сезон 2021-2022 років по Машівській селищній територіальній громаді з 19 жовтня 2021 року за умови настання моменту встановлення середньодобової температури протягом трьох днів нижче +80С.