Новини, оголошення Машівської селищної ради

У Машівській громаді встановлено нові контейнери для збору вторсировини

З метою підвищення екологічної культури та покращення рівня благоустрою, Машівською селищною радою прийнято рішення виділити кошти для придбання та встановлення на території громади тридцяти шести сітчатих контейнерів для збору вторинної сировини.

11:36 06.05.2021

До уваги одержувачів житлових субсидій!

14.04.2021 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів», якою внесено зміни до порядку надання субсидій з травня 2021 року.

11:33 06.05.2021

До уваги мешканців Машівської громади!

Машівське житлово-комунальне господарство доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів (від будинку №1-А по вулиці Короленка в смт Машівка) шляхом їх коригування. Метою проведення коригування є підвищення вартості транспортних послуг автомобіля ГАЗ 3309 КППОР «Полтававодоканалу» згідно калькуляції (загальний пробіг автомобіля за поїздку – 8 км, загальний час роботи – 1,5 год, ємність – 3,8м3):

16:12 05.05.2021

ГУ ДСНС України у Полтавській області інформує

Із настанням теплих пір року та підвищенням температури повітря, все частіше виникають пожежі в екосистемах. При цьому екосистема – це насамперед живі організми разом з неживою частиною середовища в якій вони знаходяться та різноманітно взаємодіють.

10:48 27.04.2021

Вшнанування пам'яті ліквідаротів аварії на ЧАЕС

26 квітня 2021 р., в тридцять п’яті роковини Чорнобильської катастрофи, Машівський селищний голова Сергій Сидоренко, староста Селещинського старостинського округу Ірина Драченко та депутат Машівської селищної ради  Наталія Касіч висадили молоді дерева біля пам’ятника ліквідаторам аварії  на Чорнобильській АЕС, що в селі с. Селещина.

15:12 26.04.2021