Новини, оголошення Машівської селищної ради

До уваги мешканців та гостей селища Машівка!

26, 27 квітня 2021 року виробничим підрозділом «Полтавська дистанція колії» виконуватимуться роботи по заміні непридатного скріплення під переїздним настилом залізничного переїзду 28 км. Перегону Селещина – пост 43 км. (по вулиці Незалежності в смт. Машівка)

13:06 21.04.2021

Документи на призначення житлової субсидії  можна подати ОНЛАЙН

Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (отримали посвідку на постійне або тимчасове проживання, визнано біженцями в Україні), що проживають у житлових приміщеннях (будинках).

08:53 21.04.2021

Інформацйне повідомлення про продовження договору оренди нерухомого майна  без проведення аукціону

Виконавчим комітетом Машівської селищної ради продовжено договір оренди нерухомого майна комунальної власності № 53Е000-252/21 (нова редакція) від 24.03.2021 року без проведення аукціону з Полтавською філією ПАТ  "УКРТЕЛЕКОМ" відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», щодо об’єкту оренди - частин нежитлової будівлі — адміністративної будівлі за адресою вул. Центральна, 13, с. Кошманівка Машівського району Полтавської області, а саме: кабінети № 18-21, який знаходиться на першому поверсі даної будівлі, площею 29,5 м.кв., що обліковується на балансі Виконавчого комітету Машівської селищної ради.

13:58 19.04.2021

Інформацйне повідомлення про передачу нерухомого майна  в оренду без проведення аукціону

Виконавчим комітетом Машівської селищної ради укладено договір оренди нерухомого майна комунальної власності № 14 від 12.04.2021 року без проведення аукціону з Полтавською районною державною адміністрацією Полтавської області (орган державної влади, код ЄДРПОУ 04057505) відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», щодо об’єкту оренди – частини нежитлового приміщення включеного до переліку другого типу нерухомого майна, розміщеного на першому поверсі адміністративної будівлі, площею 87,6 кв.м. за адресою: Полтавська обл. смт Машівка, вул. Незалежності, 111, кабінети №№7-12 та №17, що обліковується на балансі Виконавчого комітету Машівської селищної ради.

13:57 19.04.2021

Виконавчим комітетом Машівської селищної ради продовжено договір оренди нерухомого майна комунальної власності №12/06.2-495 (нова редакція) від 19.03.2021 року без проведення аукціону з Полтавською дирекцією АТ "УКРПОШТА" відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», щодо об’єкту оренди - частин нежитлової будівлі — адміністративної будівлі за адресою вул. Центральна, 13, с. Кошманівка Машівського району Полтавської області, а саме: кабінети № 22-25, які знаходиться на першому поверсі даної будівлі, площею 49,6 м.кв., що обліковується на балансі Виконавчого комітету Машівської селищної ради.

13:56 19.04.2021

Виконавчим комітетом Машівської селищної ради укладено договір оренди нерухомого майна комунальної власності № 18 від 06.04.2021 року без проведення аукціону з Виконавчим комітетом Ланнівської сільської ради відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», щодо об’єкту оренди –  частини громадської будівлі Адміністративної будівлі, кабінети № 19 та №20 на першому поверсі, включеного до переліку другого типу нерухомого майна за адресою: смт.Машівка, вул. Незалежності, 111 (26,5 кв.м), що обліковується на балансі Виконавчого комітету Машівської селищної ради.

13:54 19.04.2021

Виконавчим комітетом Машівської селищної ради укладено договір оренди нерухомого майна комунальної власності № 11 від 07.04.2021 року без проведення аукціону з Управлінням соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації (орган державної влади, код ЄДРПОУ 05385890) відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», щодо об’єкту оренди –  частини громадської будівлі адміністративної будівлі включеного до переліку другого типу нерухомого майна за адресою: смт.Машівка, вул. Незалежності, 112б (121,2 кв.м), що обліковується на балансі Виконавчого комітету Машівської селищної ради.

13:53 19.04.2021