Центр пробації інформує.

Дата: 13.10.2021 11:27

14 жовтня – визначна дата, яка символізуєбагаті і славнітрадиціїукраїнського народу, уособлюємужність, героїзм, незламністьнаціонального духу оборонців на всіхетапахїїбагатовіковоїісторії.Цього дня  українці святкують одразу чотири свята: Свято Покрови Божої Матері;  День українського козацтва;  річницю створення Української повстанської армії (УПА) та День захисника України.

Тож, з нагоди цього свята вшановуючи наших Героїв, які віддали своє життя за Україну, дякуючи всім тим, хто повернувся і сьогодні захищає рідну землю на Сході нашої держави, та з метою популяризації літератури і висвітлення матеріалів про історичне минуле та героїчне сьогодення України, в Полтавському районному секторі №5 був проведений захід на тему:«Слава козацька». Клієнти пробації , переглянули відео ролик - «Слава козацька вічно жива»,  присвячений найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності. «Гордість і душа держави, її надія і оберіг – це захисники України».