Інформацйне повідомлення про передачу нерухомого майна  в оренду без проведення аукціону

Дата: 08.10.2021 14:28

Виконавчим комітетом Машівської селищної ради укладено договір оренди нерухомого майна комунальної власності № 22 від 08.10.2021 року без проведення аукціону з Полтавською обласною державною лікарнею ветеринарної медицини (державною установою, що фінансується за рахунок державного бюджету, код ЄДРПОУ 00719725)

Відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», щодо об’єкту оренди - громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, що розташований за адресою вул.Незалежності, 149, смт. Машівка Полтавський район Полтавська області. загальною площею 148,0 кв. м., що обліковується на балансі Виконавчого комітету Машівської селищної ради.