Новини, оголошення Машівської селищної ради

Вітання з нагоди ювілею

Сьогдні, в День вишиванки, свій вісімдесят п’ятий день народження святкує жителька села Селещина Машівської селищної ради - Криштифор Софія Григорівна. З нагоди ювілею, Машівський селищний голова Сергій Сидоренко, староста Селещинського старостинського округу Ірина Драченко та депутат Машівської селищної ради Наталія Касіч привітали Софію Григорівну зі святом.

12:53 20.05.2021

Профілактична лекція для учнів ОЗЗСО Машівського ліцею щодо вчинення протиправних дій.

19 травня, з метою попередження злочинності серед неповнолітніх в навчальному закладі Машівського ліцею співробітники Машівського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області провели профілактичну лекцію для учнів восьмого класу.

12:51 20.05.2021

Мінцифра презентувала Цифрограм 2.0 для громадян – нову версію національного тесту на цифрову грамотність

Міністерство цифрової трансформації України запустило на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта нову версію національного тесту на цифрову грамотність громадян «Цифрограм 2.0». Тест містить 90 запитань. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

09:27 20.05.2021

Вибір професії  це - шлях до позитивних змін клієнтів пробації

Провідний інспектор Машівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області спільно з суб'єктами пробації відвідали Машівську районну філію Полтавського ОЦЗ з метою ознайомлення з новими вакансіями та проведенням  профілактичної бесіди з провідним фахівцем відділу надання соціальних послуг філії  на тему «Вибір професії це - шлях до позитивних змін клієнтів пробації ».

15:15 12.05.2021