Новини, оголошення Машівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Законодавчо врегульовано можливість цивілізованої легалізації активів, що були приховані від оподаткування

09:36 13.08.2021

Увага, важлива інформація.

Відповідно до ст. 22  Положення  про громадські слухання в Машівській селищній територіальній  громаді, затвердженого рішенням Машівської селищної ради від 06.04. 2021року № 31/6-VІІІ «Про затвердження Положення  про громадські слухання в Машівській селищній територіальній  громаді» розміщуємо для ознайомлення сканкопію протоколу громадського обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад, а саме: співробітництва між Машівською селищною територіальною громадою через Машівську селищну раду в особі селищного голови Сидоренка Сергія Івановича та Михайлівською територіальною громадою через Михайлівську сільську раду в особі сільського голови Коляндри Миколи Петровича, у сфері охорони здоров’я, шляхом утворення суб’єктами співробітництва Спільного комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги».

16:00 10.08.2021

Щоб їжа була не лише смачною, але й безпечною

В спекотний період року шкідливі бактерії розмножуються надзвичайно швидко. І тому дуже легко отримати харчове отруєння чи  кишкові інфекції,  які пов'язані із вживанням продуктів харчування та питної води, забруднених збудниками захворювань. Практично щодня в Україні стає відомо про нові випадки гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь  як мікробної , так і не мікробної природи.

09:24 10.08.2021

До уваги представників малого та середнього бізнесу Машівської громади

Оголошення про відбір бізнес-проєктів. Запрошуємо представників малого і середнього бізнесу взяти участь у  відборі бізнес-проєктів на право отримати фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету (часткове відшкодування суми кредиту без врахування відсотків) відповідно до  Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021-2023 роки.

15:03 09.08.2021

Управління Держпраці у Полтавській області інформує

За ініціативи державної служби України з питань праці, фахівцями Проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» створено серію відеоролики «Виходь на світло», мета яких підвищення рівня обізнаності громадян про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці, що мають ознаки соціальної реклами.

14:28 09.08.2021

Полтавський районний сектор №5 філії Державної установи «Центр пробації »  в Полтавській області у пошуках волонтерів.

На сьогоднішній день в Україні активно впроваджується волонтерська діяльність. Зміни у криміналь-виконавчій  системі та прийняття Закону України «Про пробацію» передбачають залучення осіб до волонтерської діяльності, повязаної з пробацією.

09:57 09.08.2021

З 1 липня відбулися зміни у пенсійному забезпеченні чорнобильців

Важливі новації у пенсійній сфері з’явилися на підставі Закону України від 29.06.2021 № 1584-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.

11:42 03.08.2021