Новини, оголошення Машівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Перехід до е-лікарняних: у Пенсійному фонді сформували електронний реєстр листків непрацездатності

Понад два роки тому постановою від 17.04.2019 № 328 Кабінет Міністрів України затвердив Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього (далі — Порядок ведення реєстру е-лікарняних).

17:02 29.06.2021

Оголошення про перенесення громадських слухань

Відповідно до Розпорядження Голови Машівської селищної ради «Про перенесення громадських слухань» громадське обговорення (слухання) проєкту рішення про ліквідацію Комунальної установи Машівської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. перенесено на 30 червня 2021.

16:59 29.06.2021

Увага, важливе оголошення!

Відповідно до Рішення Машівської селищної ради від 15.06.2021р. № 10/8-VIII «Про ініціацію проведення громадського обговорення проєкту рішення про ліквідацію Комунальної установи Машівської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.» та Розпорядження Голови Машівської селищної ради від 25 червня 2021№ 69 «Про заходи з підготовки та проведення громадських слухань» будуть проведені громадські обговорення (слухання) проєкту рішення про ліквідацію Комунальної установи Машівської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

15:52 25.06.2021

Для клієнтів пробації Машівського районного сектору організована зустріч з лікарем-наркологом до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом.

22 червня 2021 року в приміщенні Комунального некомерційного підприємства "Машівська центральна районна  лікарня", начальником Машівського районного сектору філії Державної установи «Центру пробації» в Полтавській області Сніжаною Орищенко спільно з лікарем - наркологом Машівської ЦРЛ Ніною Демітракі, для клієнтів пробації проведено захід на тему «Правда про наркотики» .

16:07 24.06.2021

Увага конкурс!

Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад :

12:49 18.06.2021

Оголошення про конкурс

Виконавчий комітет Машівської селищної ради оголошує конкурс  на заміщення вакантно посади:

09:06 16.06.2021