Новини, оголошення Машівської селищної ради

Вітаємо з перемогою у конкурсі

Проєкт Машівської селищної ради "Допомога безпритульним тваринам Машівської селищної територіальної громади" став одним з переможців у конкурсі грантів "Енергія розвитку", який проводився за підтримки Групи Нафтогаз.

11:45 31.05.2021

ПРАЦЕВЛАШТОВУЄМОСЯ  ЛЕГАЛЬНО!!!

Легалізація трудових відносин включає в себе, в основному, два аспекти: це легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати.

15:48 26.05.2021

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області інформує

26 травня 2021 року з метою інформування фізичних осіб – підприємців про переваги легального працевлаштування населення та недопущення тіньових схем виплати заробітної плати в конвертах, спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області  на території смт. Машівка були проведені зустрічі з приватними підприємцями селища.

15:41 26.05.2021

Інформацйне повідомлення

Відповідно до ст. 22  Положення  про громадські слухання в Машівській селищній територіальній  громаді, затвердженого рішенням Машівської селищної ради від 06.04. 2021року № 31/6-VІІІ «Про затвердження Положення про громадські слухання в Машівській селищній територіальній  громаді» розміщуємо для ознайомлення сканокопію протоколу громадських слухань щодо обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад, а саме:

15:52 25.05.2021

До уваги одержувачів житлових субсидій!  Спрощено порядок перепризначення субсидій з травня 2021 року

До уваги одержувачів житлових субсидій! Спрощено порядок перепризначення субсидій з травня 2021 року

19 травня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №505 «Деякі питання призначення житлових субсидій», якою внесено зміни до порядку призначення житлових субсидій з травня 2021 року.

11:08 25.05.2021

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті генерального плану смт. Машівка Полтавського району Полтавської області

Розроблення проекту генерального плану смт. Машівка викликано потребою у впорядкуванні існуючих та виділенні нових територій для подальшого містобудівного та соціально-економічного розвитку населеного пункту.

09:14 25.05.2021

Оголошення про початок громадських слухань проекту державного планування і звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Для обговорення громаді надається проект «Детальний план території кварталу, обмеженого вулицями Вишнева, Шевченка, Козацька, в с.Селещина» розроблений на підставі рішення шостої позачергової сесії Машівської селищної ради восьмого скликання Полтавської області «Про розроблення детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Вишнева, Шевченка, Козацька, в с.Селещина»  від 06.04.2021р. Розробник - ФОП Плескач М.А.

14:31 24.05.2021

День вишиванки в Машівській громаді.

Виконавчий комітет Машівської селищної ради, на чолі із Машівським селищним головою Сергієм Сидоренком, долучився до святкування Дня вишиванки.

12:55 20.05.2021