Новини, оголошення Машівської селищної ради

Всесвітній день боротьби з гепатитом

З нагоди святкування Всесвітнього дня боротьби з гепатитом, 28.07.2021 року начальником Машівського районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Полтавській області Сніжаною Орищенко з клієнтами пробації проведено семінар «Профілактика соціально-небезпечних захворювань. Гепатити». Під час заходу мова йшла про вірусний гепатит -  це група дуже розповсюджених небезпечних захворювань, що вражають печінку людини.

10:54 28.07.2021

Інформаційне повідомлення  про проведення громадських слухань. Пропонуємо долучитися до громадських слухань щодо обговорення  обговорення проекту  Договору про співробітництво територіальних громад

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань. Пропонуємо долучитися до громадських слухань щодо обговорення обговорення проекту  Договору про співробітництво територіальних громад

На виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про співробітництво територіальних громад», Виконавчий комітет Машівської селищної ради повідомляє, що 06 серпня 2021 року о 16-00 год.

15:14 26.07.2021

На продаж винесений один із найбільших об’єктів малої приватизації в області – ДП «Полтавадіпром’ясомолпром»

Аукціон із продажу єдиного майнового комплексу ДП «Державний інститут по проектуванню підприємств м’ясної та молочної промисловості «Полтавадіпром’ясомолпром» відбудеться 23 липня. Це один з об’єктів малої приватизації на Полтавщині. У його складі будівля, автомобіль і близько 900 одиниць обладнання.

14:58 21.07.2021

30 ЛИПНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ!

Відповідно до Закону України "Про протидію торгівлі людьми" торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

13:11 21.07.2021

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті генерального плану смт. Машівка Полтавського району Полтавської області

Розроблення проекту генерального плану смт. Машівка викликано потребою у впорядкуванні існуючих та виділенні нових територій для подальшого містобудівного та соціально-економічного розвитку населеного пункту.

08:14 15.07.2021

«Із 1 липня землі сільськогосподарського призначення зможуть купувати лише фізичні особи, громадяни України обсягом до 100 гектарів»

Із 1 липня поточного року в Україні стартував ринковий обіг земель. Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов і заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Людмила Остапенко на тематичній пресконференції поінформували, хто має право купувати ці земельні ділянки, якою площею, який алгоритм їх придбання та які питання виникають у зв’язку з відкриттям ринку землі.

08:25 14.07.2021

Земельна реформа в дії: найважливіші питання про зміни у сфері землеустрою

Передача державних земель у власність громад – процес важливий та історичний. Територіальні громади зможуть забезпечити кращий контроль та управління землями, а надходження до місцевих бюджетів покращать добробут містечок і сіл.

08:21 14.07.2021

Відкриття ринку земель: чого очікувати українцям

Нарешті українці стають повноправними господарями своїх земельних ділянок. На цю історичну подію Україна чекала 20 років, залишаючись серед небагатьох країн, де діяв мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

08:19 14.07.2021