День медичного працівника

Дата: 16.06.2023 11:36

За доброю традицією, у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, хто має відношення до порятунку людського життя.

У всі часи професія медика була однією з найважливіших та поважних. Немає нічого дорожчого за життя та здоров’я людини, саме на людей в білих халатах покладається велика відповідальність за це безцінне надбання.

Напередодні свята, селищний голова Сергій СИДОРЕНКО та перший заступник голови Сергій ОВЧАРЕНКО привітали працівників КНП «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Машівська лікарня». Вони щиро подякували медикам за благородну працю, високу професійність, моральність та лікарську честь, а також побажали всім міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у нелегкій роботі.

Мирного всім неба та скорішої перемоги!!!

Все буде Україна!