Новини, оголошення Машівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Чи готовий паспортний документ: найпоширеніше запитання, що надходить на телефон «гарячої лінії» УДМС у Полтавській області

За минулий 2021 рік на телефон «гарячої лінії» УДМС у Полтавській області надійшло 412 звернень громадян. З них найпоширеніше запитання «Чи готовий мій паспортний документ?».

12:53 20.01.2022

Рятувальники застерігають громадян бути обережними під час святкування Водохреща

Напередодні свята Водохреща питання безпеки на льоду є особливо  актуальним. Адже саме в цей період виникає ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян бути обережними під час купання на Водохрещення. Під час свята рятувальні підрозділи ДСНС України чергуватимуть у посиленому режимі поблизу водойм, аби гарантувати безпеку громадян під час купання.

12:23 18.01.2022

Реформа лікарняних: українці оформили понад 4,5 млн електронних документів

Від початку реформи електронних листків непрацездатності українці понад 4,5 млн разів скористались новою послугою. Таку цифру повідомляють у Пенсійному фонді України. Водночас, згідно даних МОЗ, в електронній системі охорони здоров’я було створено більше 6 млн медичних висновків про тимчасову непрацездатність, на підставі яких для працевлаштованих українців формуються е-лікарняні.

14:30 17.01.2022

Держава допоможе безробітним розпочати власну справу

З 1 січня 2022 року безробітні малозабезпечені зможуть отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей, розробленої Міністерством соціальної політики України.

10:12 13.01.2022

Змінено розміри ставок збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації легкових автомобілів

Згідно з пунктом 7 статті 1 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» при набутті права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами МВС, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

15:04 11.01.2022

Електронні сервіси Державної міграційної служби – сучасно, швидко та зручно

Міграційна служба Полтавщини закликає активно користуватися он-лайн сервісами на сайті Державної міграційної служби України. Адже це зручно, швидко та добра можливість отримати необхідну інформацію без черг та спілкування з працівниками.

15:39 30.12.2021

Нововведення, що стосуються видачі посвідчення водія.

Рух у бік європейських стандартів неможливий без реальних дій. Дотримуючись цього девізу, сервісні центри МВС крок за кроком запроваджують нововведення, що адаптують підготовку водіїв та національне посвідчення водія до європейських зразків.

13:03 29.12.2021

Про проведення семінару

У зв’язку зі зверненнями  платників податків ФО-П та органів місцевого самоврядування,  з питання запровадження РРО/ ПРРО з 01 січня 2022 року для платників податків фізичних осіб – платників єдиного податку другої та третьої групи, 29.12.2021 року заплановано проведення семінару у онлайн форматі ( зум, ютуб ) .

11:12 28.12.2021