Новини, оголошення Машівської селищної ради

Дата: від до Скинути

«Прозорро.Продажі» запустили модуль аналітики з ключовими показниками за земельними аукціонами

«Прозорро.Продажі» розробили та запустили окремий відкритий модуль аналітики з ключовими показниками за земельними аукціонами, який відтепер доступний за посиланням.

14:47 28.01.2022

СОЦІАЛЬНО-ВИХОВНА РОБОТА З ЗАСУДЖЕНИМИ ЗА УЧАСТІ ВОЛОНТЕРА ПРОБАЦІЇ

Волонтером Полтавського районного сектору №5 філії ДУ «Центру пробації» у Полтавській області Ларисою Краєвською, яка за фахом є психологом, надається практична допомога працівникам органу пробації у роботі із засудженими особами. Саме за сприяння волонтера з засудженими проводяться індивідуально-виховні лекції, психологічні тестування та практичні консультації з нагальних питань засуджених.

09:57 28.01.2022

Регіональна комісія з питань ТЕБ і НС рекомендувала закладам освіти області перейти на дистанційну форму навчання

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій рекомендувала закладам освіти області перейти на дистанційну форму навчання.

08:07 28.01.2022

Полтавська ОДА інформує

1 лютого об 11:00 відбудеться вебінар з представниками регіонів України на тему: «Впровадження е-ТТН в Україні».

14:22 27.01.2022

Головне управління Національної поліції в Полтавській області інформує

Поліція Полтавщини нагадує основні правила поведінки, що повинні допомогти людям (особливо літнього віку) звести до мінімуму можливі ризики. А надто, коли шахраї використовують типові схеми.

09:52 27.01.2022

До уваги суб'єктів малого і середнього бізнесу Машівської громади!

Розвиток малого та середнього підприємництва є важливим напрямом розбудови економічної спроможності Машівської селищної територіальної громади. З метою підтримки місцевого бізнесу Машівською селищною радою спільно із Агенцією регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» готується заявка для отримання зовнішнього фінансування від проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

15:53 25.01.2022

Середній розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України склав 40,5 тис. гривень

Понад 125 тисяч працюючих українок знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року. Фонд соціального страхування України профінансував для них понад 5 мільярдів гривень допомог по вагітності та пологах.

09:11 21.01.2022

Нова техніка, приріст поголів’я і створення робочих місць – перший рік роботи обласної Програми розвитку й підтримки АПК

Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямами розпочала роботу в 2021 році. Передбачена вона до 2027-го і створена для підтримки малих і середніх сільгоспвиробників, зайнятості сільського населення. Для фінансування її заходів торік виділили 7,7 мільйона гривень з обласного бюджету.

16:16 20.01.2022