Новини, оголошення Машівської селищної ради

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!!!!

Звертаємо увагу Мешканців Машівської територіальної громади, що ПОВІДОМЛЕННЯ  про призначення житлової субсидії особи, які проживають в смт.Машівка можуть отримати  у Відділі соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Машівської селищної ради за адресою: вулиця Незалежності,112 Б, смт.Машівка, кабінет № 1.

13:20 03.11.2021

Cервісний центр МВС в Полтавській області інформує

12 листопада 2021 р. з 10-30 до 15-30 , Мобільним сервісним центром МВС в Полтавській області будуть надаватися державні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, отримання міжнародного посвідчення водія, подати заявку на отримання довідки про несудимість. Звертатися за адресою : Полтавська область, смт. Машівка, вул. Незалежності буд. 113 (парковка селищної ради). За додатковою інформацією звертайтеся за номерами:

15:23 02.11.2021

Центр зайнятості інформує.

Ситуація на ринку праці та діяльність Полтавської обласної служби зайнятості у січні-вересні 2021 року

10:45 28.10.2021

Послуги для спілок на Гіді

Плануєте зареєструвати власну спілку чи об’єднання і не знаєте, які державні послуги для цього потрібні? Гід з державних послуг підкаже, як отримати необхідну послугу, місце, час та вартість.

08:44 28.10.2021

Громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у сфері охорони здоров’я

Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», розпорядження Машівського селищного голови  від 25.10.2021 року № 103  «Про громадське обговорення проекту Договору про співробітництво» буде проводитися  громадське обговорення.

10:21 26.10.2021

Восьмий відділ Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки інформує

Восьмий відділ Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки запрошує Вас на військову службу за контрактом

09:59 20.10.2021

До уваги мешканців Машівської громади!

Передаємо звернення Департаменту з питань оборонної роботи цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської обласної державної адміністрації.

16:21 19.10.2021

Про початок опалювального сезону 2021-2022 років на території Машівської селищної територіальної громади

Відповідно до  ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.5 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»,

10:38 19.10.2021