Ремонт доріг у Кошманівському старостаті завершено

Дата: 26.06.2023 16:07

Протягом двох тижнів, у селі Кошманівка Машівської селищної ради, тривали роботи з поточного ремонту доріг місцевого значення. Роботи виконувало  ТОВ «Облбуддор» за кошти місцевого бюджету.

На вулицях: Паркова, Квіткова, Центральна, Європейська, Спортивна, Молодіжна підрядник провів холодне фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття та влаштування вирівнюючого шару з гарячої асфальтобетонної суміші.

Відфрезованим матеріалом провели вирівнювання грунтового покриття і тим самим сформували майданчик для паркування авто біля Кошманівської амбулаторії.

Виконано поточний ремонт щебеневого покриття вулиці Польова та грейдерування узбіччя вулиці Молодіжна на проблемному участку дороги - спуск перед мостом.

Крім того, дорожниками виконано роботи з вирівнювання зруйнованого асфальтного покриття по вулиці Єдності.

Ми чудово розуміємо, що проблем з дорогами у старостаті лишилося ще досить багато, як і у громади загалом. Наразі, намагаємося,  вирішити пріоритетніші з них.

Думаємо, всі усвідомлюють, що можливості громади не дозволяють одразу і повністю покрити потребу.

Але, ми переконані, що проведені роботи значно покращили експлуатаційний стан дорожнього покриття старостату.