До уваги мешканців Машівської громади!

Дата: 25.05.2021 07:39

Згідно рішення Виконавчого комітету Машівської селищної ради

№ 54 від 14.05.2021 року

із 01 червня 2021 року на території Машівської селищної територіальної громади

ЗАБОРОНЕНО:

Стихійну торгівлю у невстановлених та спеціально необладнаних для цього місцях (на вулицях, зупинках, пішохідних доріжках, тротуарах, газонах, перехрестях, прилеглих ділянках до житлових будинків, з машин).

Визначено тимчасове місце для торгівлі в смт Машівка (до обладнання місць для торгівлі, що відведені генеральним планом селища під торгівлю) за адресою: вул. Незалежності, 109 смт. Машівка (площа поряд з Будинком культури).

З відповідним рішенням виконкому можна ознайомитися за посиланням https://mashivka-rada.gov.ua/vikonkom-%E2%84%965-vid-14052021-roku-14-10-07-24-05-2021/