Що робити, почувши сигнал тривоги?

Дата: 28.02.2022 14:15

Що робити, почувши сигнал тривоги?

Якщо лунає довгий сигнал сирени тривалістю до однієї хвилини, це означає — «Повітряна тривога».

Мешканці населих пунктів, що перебувають вдома, мають терміново йти до найближчого укриття, попередньо:

• взявши «тривожну валізку»: документи, необхідні ліки, трохи харчів та води, ліхтарики та резервні джерела освітлення, теплі речі;

• вимкнувши світло та газ;

• повідомивши про отриману інформацію сусідів.

Якщо у вас немає можливості швидко перейти у сховище, перейдіть до більш безпечного місця в квартирі чи будинку: подалі від вікон, у коридор — під несучі стіні, або ванну (але закрийте рушником дзеркало).

Якщо громадянин перебуває на роботі:

• виконати заходи, передбачені на цей випадок Планом дій та Інструкцією, діяти за вказівками керівництва суб’єкта господарювання;

• швидко, без паніки зайняти місце у захисній споруді (сховищі, підвальному приміщенні) та виконувати вимоги старшого.

Якщо громадянин перебуває у громадському місці:

• вислухати вказівки адміністрації громадського місця та діяти у відповідності з ними (йти в зазначені сховища або укриття).

Наголошуємо, що учбових сирен наразі немає!!!