Новини, оголошення Машівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Оголощення про прийняття рішення  про намір передати в оренду без проведення аукціону об'єкт нерухомого майна, що належить до комунальної власності Машівської селищної територіальної громади

Оголощення про прийняття рішення про намір передати в оренду без проведення аукціону об'єкт нерухомого майна, що належить до комунальної власності Машівської селищної територіальної громади

УМОВИ ОРЕНДИ ОБ’ЄКТА: включеного до Переліку другого типу нерухомого майна, що належить до комунальної власності Машівської селищної територіальної громади –

11:11 08.11.2021

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області інформує.

05 листопада 2021 року з метою інформування фізичних осіб – підприємців про переваги легального працевлаштування населення та недопущення тіньових схем виплати заробітної плати в конвертах, спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області спільно з представниками Машівської філії Полтавського обласного центру зайнятості на території с. Базилівщина Полтавського району були проведені зустрічі з приватними підприємцями села.

08:29 08.11.2021

Громадська організація «Інша Жінка» за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації (Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій) анонсують ПРОЄКТ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЖІНОЧОГО БІЗНЕСУ

Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив – це нова за своїм форматом та інноваційна для Полтавської області віртуальна установа, яка опікується ростом, розвитком, масштабуванням мікро-, малого та середнього бізнесу з акцентом на жінок-засновниць.

13:58 04.11.2021

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!!!!

Звертаємо увагу Мешканців Машівської територіальної громади, що ПОВІДОМЛЕННЯ  про призначення житлової субсидії особи, які проживають в смт.Машівка можуть отримати  у Відділі соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Машівської селищної ради за адресою: вулиця Незалежності,112 Б, смт.Машівка, кабінет № 1.

13:20 03.11.2021

Cервісний центр МВС в Полтавській області інформує

12 листопада 2021 р. з 10-30 до 15-30 , Мобільним сервісним центром МВС в Полтавській області будуть надаватися державні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, отримання міжнародного посвідчення водія, подати заявку на отримання довідки про несудимість. Звертатися за адресою : Полтавська область, смт. Машівка, вул. Незалежності буд. 113 (парковка селищної ради). За додатковою інформацією звертайтеся за номерами:

15:23 02.11.2021

Центр  зайнятості інформує.

Центр зайнятості інформує.

Ситуація на ринку праці та діяльність Полтавської обласної служби зайнятості у січні-вересні 2021 року

10:45 28.10.2021

Послуги для спілок на Гіді

Плануєте зареєструвати власну спілку чи об’єднання і не знаєте, які державні послуги для цього потрібні? Гід з державних послуг підкаже, як отримати необхідну послугу, місце, час та вартість.

08:44 28.10.2021

Громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у сфері охорони здоров’я

Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», розпорядження Машівського селищного голови  від 25.10.2021 року № 103  «Про громадське обговорення проекту Договору про співробітництво» буде проводитися  громадське обговорення.

10:21 26.10.2021