Новини, оголошення Машівської селищної ради

Інформація про діяльність сектору пробації Машівщини за 2023 рік.

05 лютого 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про пробацію», який розроблений з урахуванням європейських стандартів пробації. Згідно даного закону пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

13:48 22.01.2024

Лістеріоз – як себе захистити!

За інформацією Центру громадського здоров’я у Волинській області зареєстровано випадок лістеріозу у 62-річного чоловіка. Захворілий помер у лікарні від ускладнень хвороби.

13:11 19.01.2024

Кіберполіція викрила хакера

Завдав провідній світовій компанії сотні мільйонів збитків: кіберполіція та слідчі Нацполу викрили хакера

08:17 15.01.2024

Спеціальна доповідь

Спеціальна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо додержання конституційного права на інформацію в умовах дії правового режиму воєнного стану.

10:29 12.01.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Про приватизацію об’єкта малої приватизації: колісного транспортного засобу легкового автомобіля ВАЗ-21154, реєстраційний номер BI1630 HЕ

09:05 12.01.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Про приватизацію об’єкта малої приватизації: колісного транспортного засобу легкового автомобіля ВАЗ-21099, реєстраційний номер ВІ1651НІ

08:57 12.01.2024

Пташиний грип - симптоми та профілактика хвороби

Останнім часом епізоотична ситуація щодо цього захворювання суттєво погіршилася, про що свідчать численні спалахи у Північній Америці (США, Канаді, Мексиці), а також величезна кількість випадків виявлення збудника у багатьох країнах Європи.

15:54 11.01.2024

Підприємці Полтавщини надають перевагу програмним РРО

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що у серпні    2023 року 690 суб’єктів господарювання (25 юридичних осіб та 665 ФОП), на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зареєстрували у контролюючих органах Полтавщини 860 РРО/ПРРО, з яких      227 РРО та 633 ПРРО.

09:30 03.01.2024